POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Wczasy w Mrzeżynie „Pastelowy”

MRZEŻYNO – to dawna osada rybacka z portem ,  położona w woj. Zachodniopomorskim w gminie Trzebiatów na Pobrzeżu Szczecińskim u ujścia rzeki Regi. To tutaj w Domu  „Pastelowy” odpoczywała grupa 50 osób  członków PZERiI z Bydgoszczy. Dobre warunki, wspaniała pogoda, blisko do morza pozwoliły wczasowiczom na pełny relaks i wspaniały wypoczynek.

 

W ramach pobytu w związku z pewnymi ograniczeniami związanymi z pandemią uczestnicy indywidualnie organizowali wycieczki  do Trzebiatowa i Dźwirzyna oraz Kołobrzegu .  Dobry nastrój towarzyszył  wszystkim uczestnikom w czasie całego pobytu a wspaniała słoneczna i upalna pogoda pozwalała na kąpiele w morzu oraz korzystanie ze słońca. Piękne zachody słońca które można było oglądać codziennie wieczorami oraz spacerowanie brzegiem morza. Na grillu  zorganizowanym przez dyrekcję ośrodka miło spędziliśmy czas przy muzyce, wspólnym śpiewaniu i tańcach na trawie.

 

Było bardzo wesoło i to pozwoliło nam na pełny relaks, który był nam bardzo potrzebny i uśmiech gościł na naszych twarzach. Niestety czas mijał  nam bardzo szybko i trzeba było wracać do Bydgoszczy.  Pełni wrażeń , pięknie opaleni wypoczęci i w dobrych nastrojach wracaliśmy do domu.

 

Dziękuję całej grupie za wspaniałą atmosferę, dobre humory i wspólnie spędzony razem czas. Do zobaczenia w ramach innych wyjazdów i spotkaniach.

 

Tekst i zdjęcia: Krystyna Suszczyńska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl