POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
13 maja 2023

Wczasy w Mrzeżynie w dniach od 10.06. do 20.06.2016

MRZEŻYNO – to dawna   osada  rybacka z  portem, położona w  woj. Zachodniopomorskim w gminie Trzebiatówna Pobrzeżu Szczecińskim u ujścia rzeki Regi. To tutaj w Domu Wczasowym „Pastelowy” odpoczywała  grupa 53 osób członków PZERiI.

 

Dobre warunki, wspaniała pogoda, blisko do morza pozwoliły wczasowiczom na pełny relaks i wspaniaływypoczynek. W ramach pobytu oprócz indywidualnych wycieczek do Trzebiatowa i Dźwirzyna uczestnicy mieli zorganizowanawycieczkę autokarową po gminie Rewal. Wraz z przewodnikiem  zwiedziliśmy najważniejsze miejsca  w Pustkowie, Trzęsaczu,Rewalu  oraz latarnię morską, muzeum figur woskowych oraz muzeum miniatur wszystkich latarni morskich w skali 1:10naszego wybrzeża w Niechorzu. W wycieczce tej  uczestniczyła większość wczasowiczów tj. 49 osób. W ramach pobytu wszyscybawiliśmy się na wieczorku tanecznym przy „żywej muzyce” a dobry nastrój towarzyszył  wszystkim uczestnikom. Na grilluzorganizowanym przez dyrekcję ośrodka razem z wczasowiczami z Torunia miło spędziliśmy czas przy muzyce, wspólnym śpiewaniui tańcach na trawie. Czas mijał  nam bardzo szybko i trzeba było wracać do Bydgoszczy.  Pełni wrażeń , opaleni i wypoczęcii w dobrych nastrojach wracaliśmy do domu.Dziękuję całej grupie za wspaniałą atmosferę , dobre humory i wspólnie spędzony razem czas. Do zobaczenia w ramach innych wyjazdów i spotkaniach.

 

Krystyna Suszczyńska

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl