POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Wczasy w Rewalu w dniach 19.06. - 29.06. 2022

REWAL - to miejscowość  mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim znajdująca się nad brzegami Morza Bałtyckiego, która  jest centrum Wybrzeża Rewalskiego. To tutaj zostały zorganizowane wczasy dla emerytów i rencistów PZERiI z Bydgoszczy.  Grupa 50 osób po raz pierwszy pojechała do ośrodka wypoczynkowego  „ DELFIN „ położonego  w odległości   około 100 – 150 m od promenady nad morzem.

 

Warunki mieszkaniowe – przytulne  pokoje 2osobowe oraz wyżywienie były super a gospodarze obiektu pani Bogusia z mężem spełniali  nasze życzenia i prośby i tworzyli niezwykle sympatyczną atmosferę. Pogoda w czasie pobytu była upalna i nasi wczasowicze codziennie korzystali z uroków plaży i kąpieli wodnych a pozostali szukali trochę cienia korzystając ze spacerów w Alei Róż i okolicach. W trakcie pobytu odbyła się wycieczka starą ciuchcią do Niechorza gdzie w ramach wolnego czasu można było zwiedzać latarnie morską, motylarnię, oraz park miniatur wszystkich latarni morskich w Polsce. Atmosfera była wesoła i śpiewająca a humor dopisywał wszystkim uczestnikom. Zabawy taneczne na dworze były wspaniałe a jedzenie przygotowane przez wspaniałych gospodarzy w tym domowy sernik  i  dobra muzyka spowodowała ,że wszyscy bawili się wspaniale do samego końca. Czas mijał bardzo szybko i nasz czas pobytu się kończył i niestety trzeba było wracać do Bydgoszczy. Wesoła atmosfera i wspaniała grupa oraz dużo dobrego nastroju i humoru pozwoliły nam zrelaksować się i odpocząć . Pełni wrażeń, pięknie opaleni i w dobrych nastrojach wracaliśmy do domu obiecując sobie spotkać ponownie w Rewalu w przyszłym roku.

 

Krystyna Suszczyńska

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl