POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

17 maja 2024
      Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: Paweł Węgrzyn Dzień 16 maja był dla prawie 80 seniorów dniem
13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
21 maja 2023

Więcborski Dzień Seniora— 25.06.2022r.

Burmistrz Więcborka, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Więcborku i Fundacja Gospodarcza PRO EUROPA z Torunia, MGOK oraz Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie w Więcborku byli organizatorami

 

integracyjnego spotkania grup senioralnych z Więcborka, Sośna, Sępólna, Kamienia Kraj., Mroczy i Jastrzębca.  OR PZERiI z Więcborka włączył się aktywnie do uroczystości uczestnictwem w przemarszu grup oraz programem muzycznym naszego zespołu / półgodzinny występ/ na scenie umiejscowionej nad jeziorem. Barwny, radosny przemarsz ulicami miasta grup senioralnych z kapelą, banerami, flagami i kolorowymi,  promocyjnymi balonami  pokazał, że jest nas dużo, ale nie straciliśmy radości życia, pogody ducha i chęci do działań.

 

Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się przekazaniem kluczy przez Burmistrza przedstawicielom lokalnych grup senioralnych / w tym i OR PZERii Więcbork/. Potem nastąpiła śpiewna, wesoła część artystyczna w wykonaniu grup senioralnych.

 

Całemu wydarzeniu towarzyszyły stoiska z różnym poczęstunkiem / ciasto, chleb ze smalcem i ogórkiem, napoje- woda butelkowa, soki, kawa/ przygotowanym przez okoliczne KGW. OSP Więcbork zajęło się pokazem ratownictwa medycznego, MGOK warsztatem plecenia wianków, gdyż po naszej uroczystości odbywały się obrzędy świętojańskie. Na więcborskim molo każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zwieńczeniem Więcborskiego Dnia Seniora był przepiękny występ artysty operowego Krzysztofa Filasińskiego.

 

Seniorzy z Więcborka kierują serdeczne podziękowania do instytucji samorządowych /wymienionych na początku/ za zorganizowanie wydarzenia budującego relacje między osobami starszymi, podtrzymującego więzi społeczne oraz brania udziału w życiu kulturalnym.

 

Tekst: Zofia Najdowska

Zdjęcia: Paweł Wegrzyn

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl