POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

27 maja 2024
24 kwietnia br. grupa 70 osób spotkała się przy kawie i ciastku w restauracji „Słoneczna”.
18 marca 2024
        7 marca br. tutejszy Zarząd zorganizował spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W tym uroczystym
21 maja 2023

Wrzesień i październik w Sępólnie

10 września Koło Terenowe Obodowo-Przepałkowo zorganizowało pożegnanie lata, w którym uczestniczył zarząd PZERiI. W miłej atmosferze przy wspólnych śpiewach i zastawionym stole czas nam bardzo szybko upłynął.

 

13 września 36-osobowa grupa z Sępólna wyruszyła na 10-dniową wycieczkę do Grecji.

 

Zaczęliśmy od Delf - jednego z najważniejszych miejsc dla starożytnych Greków - z Sanktuarium Apollina i Wyrocznią. W Atenach - Akropol, stadion Olimpijski oraz teatralną zmianę warty. Byliśmy w Meteorach - zwiedzaliśmy jeden ze słynnych bizantyjskich klasztorów, zbudowanych przez mnichów na skałach przypominających maczugi. Nocowaliśmy w Kamena Vourla - nadmorskiej miejscowości w środkowej Grecji u stóp Góry Knymis, na południowym krańcu Zatoki Malijskiej. w drodze powrotnej zwiedzaliśmy Tessaloniki z Białą Wieżą - symbolem miasta, pomnik Aleksandra Wielkiego, bazylikę św. Dimitrosa z relikwiami św. Dimitra.

 

Następnie udaliśmy się do Skopije, miasta pomników, które jest jedyną bałkańską stolicą z kompletną i oryginalną zabudową z czasów Imperium Osmańskiego.16 października zarząd uczestniczył w Międzynarodowym Dniu Kobiet Wiejskich zorganizowanym przez WOK, KGW i Koło Terenowe PZERiI w Wałdowie, podczas którego było muzycznie i tanecznie z przytupem.19 października nasi emeryci spotkali się na kawie w restauracji Słoneczna, w spotkaniu uczestniczyło 96 osób. Rozpoczęliśmy występem zespołu teatralnego “Bakro” pod przewodnictwem Marii Kryger - tytuł przedstawienia “Ciotka Rózia wyjechała” - ukazującym mieszkańców dawnej, staropolskiej wsi z akcentem gwary krajeńskiej.

 

Z tą sztuką zespół wystąpił już w DOS w Kamieniu, GOK w Sośnie, WOK w Lutowie. W naszym spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Starosta Powiatu, Przew. Rady Miejskiej, Przew. Rady Powiatu oraz Dyrektorka CKiS.

 

 

Aktualności: Sępólno

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl