POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

Wycieczka Seniorów z Nakielskiego Oddziału PZERiI

Ostatnia w tym roku wycieczka Seniorów z Nakielskiego Oddziału PZERiI odbyła się w dniach 8 do 12 września 2014 roku. Pierwszy przystanek w drodze do Darłówka był w „Starej Kaszarni” w Człuchowie. Oprócz ciepłej drożdżówki ze śliwką, poczęstowano nas pysznymi wafelkami, które w dziewięćdziesiątą rocznicę swoich urodzin dostarczył jeszcze do biura Związku nasz członek, Pan Idzi Kubiński.

 

Posileni ciepłym żurkiem w następnym zajeździe pojechaliśmy do Koszalina i po drodze weszliśmy, po 135 schodach, na „Górę Chełmską” do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Wieczorem, po ulokowaniu się w ośrodku wczasowym w Darłówku, przywitaliśmy się z morzem. Drugi dzień tak jak i każde następne, zaczął się gimnastyką na powietrzu. Chodziliśmy na spacery brzegiem morza, wdychaliśmy jod. Pojechaliśmy również do Darłowa zwiedzić zamek i miasto a także Park Wodny, w którym do kąpieli przygotowana jest woda morska. W trzecim dniu zwiedziliśmy skansen w Swołowie koło Słupska a w następnym pojechaliśmy na cały dzień do Ustki. Piękna pogoda sprzyjała spacerom, były fotki z „kamienną” Ireną Kwiatkowską, z ustecką Syrenką i na cyplu. Przechadzaliśmy się na dwóch nowo zbudowanych mostach: w Darłówku na rozsuwanym a w Ustce na wahadłowym.

 

W ostatnim dniu, w drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy ZOO w Sieroczynie. W restauracji w Człuchowie, Przewodnicząca Oddziału PZERiI,  Pani Barbara Kunert podsumowała 5-dniowy pobyt nad morzem oraz podziękowała Pani Halinie Myk za bardzo aktywną działalność kulturalną a Panu Rafałowi, kierowcy autobusu za spokojną i bezpieczną jazdę. Seniorzy bardzo dziękują Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią, za dofinansowanie powyższej wycieczki.

 

Tekst i zdjęcia Henryk Knioła

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl