POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 sierpnia 2023
       26 sierpnia, był dniem w którym Koło PZERiI w Czarżu pożegnało lato. Jednak nim do
25 sierpnia 2023
Dnia 16 sierpnia członkowie naszego Koła PZERiI w Czarżu wzięli udział w pokazie w ramach
20 maja 2023

Wypoczynek w Jarosławcu

Nazywam się Stefan Flisikowski, jestem przewodniczącym Koła PZERiI w Czarżu. W dn. od 02.06. do 12.06. br. byłem opiekunem turnusu wypoczynkowego w HOLDAY HOME w Jarosławcu. Już w drodze do Jarosławca nawiązywałem z uczestnikami turnusu znajomości , poprzez wspólne śpiewy i grę na harmonijce ustnej. Atmosfera  była radosna i  przyjazna. Już w sobotę 04. 06.odbyła się pierwsza potańcówka w ogrodzie. W sumie były aż cztery. Raz po obiadokolacji odbył się mini koncert i wspólne śpiewy przy akompaniamencie gitary.

 

W trakcie pobytu odbył się spacer po Jarosławcu z Panią Ewą od spraw KO. Grupa zainteresowanych zwiedziła Muzeum bursztynu w Jarosławcu. Odbyła się też wycieczka do Darłowa. Pogoda była wspaniała, słoneczna, było ciepło, niekiedy bardzo. Wiele z uczestników zażywało kąpieli słonecznych, a niektórzy nawet wodnych. W mniejszych grupach spacerowaliśmy po plaży i podziwialiśmy piękne zachody Słońca.

 

Od samego początku do końca pobytu cieszyliśmy się, bawiliśmy się, braliśmy garściami z tego, co zostało nam zaoferowane przez Ośrodek, aurę oraz poprzez wspólne towarzystwo rozradowanych osób. Wszyscy, jak jeden uważają, że ten wspólnie spędzony czas, to wspaniały wypoczynek. Zostało  też nawiązanych wiele nowych znajomości. Ogromnie cieszę się, że powierzona została mnie właśnie ta Grupa wspaniałych osób. Wspominam i będę wspominał Ich bardzo ciepło.

 

Stefan Flisikowski

 

 

Aktualności: Czarże

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl