POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Wypoczynek w Ustroniu Morskim

Tradycyjnie już, podobnie jak w latach ostatnich dwie grupy bydgoskich Seniorów  wypoczywali w pięknie położonym nad samym morzem Pensjonacie „Villa Anna” w Ustroniu Morskim, usytuowanym w najlepiej ocenianej dzielnicy tej miejscowości. Bardzo duże zainteresowanie możliwością skorzystania z pobytu w tym właśnie ośrodku, pozwoliło na zorganizowanie dwóch turnusów grup seniorów w terminach od 16 do 25 sierpnia oraz od 25 sierpnia do 3 września 2021 roku.

 

Turnusy zainaugurowały tradycyjne wieczorki, pozwalające na zawarcie znajomości i integrację uczestników wypoczynku. Wprawdzie znaczącą liczebną przewagę na obydwu turnusach miały Panie, to jednak nie stanowiło to problemu dla dobrej atmosfery i harmonii panującej w gronie wypoczywających.

 

Nasze Koleżanki Seniorki i Koledzy Seniorzy bardzo chwalili sobie czas spędzony w tej uroczej miejscowości. Załoga Pensjonatu „Villa Anna” zapewniła swoim gościom komfortowe i wygodne warunki pobytu oraz sympatyczną obsługę, pyszne wyżywienie, a standard ośrodka gwarantował zadowolenie i pełny relaks.

 

Charakterystycznym miejscem spotkań w tym pensjonacie stał się balkon – taras, również spacery brzegiem morza pozwalały na urozmaicenie życia towarzyskiego. Bydgoscy Seniorzy powrócili z wakacji z miłymi wspomnieniami, wypoczęci i z zawartymi znajomościami i z dobrym humorem. A zrobione zapasy wdychanego jodu zapewne wystarczą do roku następnego, bo wielu z uczestników obiecywało, że wrócą tu ponownie.

 

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : kierownictwo Pensjonatu „Villa Anna”

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl