POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

08 maja 2024
Dnia 18 kwietnia 2024 roku członkowie naszego koła uczestniczyli w zorganizowanym przez Radę Seniorów Gminy
16 marca 2024
W piątek 8 marca 2024 roku o godz. 16.00 w Szubińskim Domu Kultury, jak w
20 maja 2023

15-lecie Szubińskiego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W sobotę 24 września w Szubińskim Domu Kultury nasze koło świętowało 15- lecie istnienia. Był to czas wspomnień, życzeń i wspólnej zabawy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. posłanka na Sejm RP IwonaKozłowska, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska, radny powiatowy Ignacy Pogodziński, były prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Remigiusz Kasprzak, oraz obecny prezes Maciej Balicki, dyrektorka Szubińskiego Domu Kultury Alina Gordon, dyrektorka Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie RenataMichalak, przedstawiciele klubów seniora z gminy Szubin.    Wszystkich zgromadzonych przywitała przewodnicząca koła Maria Rosińska, która przybliżyła  historię powstania koła. Przedstawiła czym zajmują się seniorzy podczas wspólnych spotkań. Miłą częścią spotkania był specjalnie przygotowany na tę okazję film. Zebrani seniorzy z zaciekawieniem oglądali zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, zabaw itp. Rozpoznawali na zdjęciach siebie i swoich znajomych. Były również życzenia, kwiaty i upominki. Uroczystość uświetniona została przez występ wokalny Jagody Buksy. Seniorzy zjedli wspólny obiad i później bawili się na zabawie tanecznej.

 

24 września 2022 rok

Tekst:  Alina Mikuła

 

Aktualności: Szubin

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl