POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

55-lecie Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle nad Notecią

W dniu 18 października 2015 roku Zarząd Rejonowy w Nakle nad Notecią zorganizował w Nakielskim Domu Kultury spotkanie z okazji Światowego Dnia Emeryta i Rencisty oraz, co szczególnie istotne, z okazji 55-lecia powstania Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów w Nakle nad Notecią. Historię powstania Oddziału przedstawiła przewodnicząca Pani Barbara Kunert. W spotkaniu uczestniczyli emeryci i renciści zrzeszeni w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów m.in. z Nakła nad Notecią, Ślesina, Sadek i Minikowa. Na spotkanie zaproszeni zostali i uczestniczyli: Iwona Kozłowska - poseł na Sejm RP, Zdzisław Tylicki - prezes Zarządu Wojewódzkiego PZE,RiI w Bydgoszczy, Tomasz Miłowski - Starosta Nakielski, Piotr Kalamon - zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Piotr Hemmerling - radny Rady Powiatu Nakielskiego, przedstawiciel europosła Janusza Zemke. Honorowe Złote Odznaki PZE,RiI otrzymali: Barbara Paradowska, Maria Orłowska i Mieczysław Podemski. Goście uczestniczący w spotkaniu przekazali życzenia i gratulacje z okazji jubileuszu. W części artystycznej zaprezentowali się artyści z Opery Szczecińskiej. W godzinach przedpołudniowych w nakielskiej Farze odbyła się msza św. w intencji emerytów i rencistów. Natomiast w poniedziałek 19 października 2015 roku Członkowie Nakielskiego Oddziału bawili się na zabawie tanecznej.

 

Tekst i zdjęcia Henryk Knioła

 

 

 

 

Więcej zdjęć TUTAJ

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl