POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

20 maja 2024
                W kwietniu i maju br. doszło do bardzo udanych i owocnych spotkań najpierw zarządu a
10 maja 2024
                  W dniach 20-22 kwietnia 2024r. członkinie i członkowie Koła ZUS oraz ich sympatycy zwiedzali stolicę.
13 maja 2023

Aktywności Koła ZUS w 2023r.

Członkowie  Koła ZUS bardzo aktywnie rozpoczęli  nowy 2023r. W dniach 17 i 18 stycznia nowego roku wybrali się do ulubionego Wymysłowa w Borach Tucholskich na zorganizowany tam m.in. bal karnawałowy. Podczas balu dobrze się bawiliśmy, tańczyliśmy, słuchaliśmy pięknej muzyki, rozmawialiśmy a także dużo jedliśmy bowiem miejscowa kuchnia przygotowała na nasz bal wspaniałą kolację.

 

Po balu, następnego dnia wyprawy, był czas na spacery, zwiedzanie przepięknej okolicy, pobyt na basenie i w jaccuzi, dalsze rozmowy i odpoczynek w zgodzie z naturą. Zrelaksowani, dotlenieni, pełni wrażeń wróciliśmy późnym popołudniem  szczęśliwie do Bydgoszczy.

 

Ponadto w styczniu kontynuujemy - rozpoczęte jeszcze w 2022r. - warsztaty taneczne. Warsztaty, prowadzone są w każdy poniedziałek w godz.10.00 – 11.00 na ul. Gdańskiej 5 przez koleżanki z naszego Koła, pod hasłem – wprowadźmy nasze ciała w ruch, a obudzi się w nas zdrowy duch. Nadal warsztaty będą prowadzone w lutym i marcu br. w każdy poniedziałek w godzinach  jw. na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Związku ( nie tylko Koła ) Wstęp wolny.

 

Również kontynuujemy pokazy filmów w cyklu „Sławni Ludzie” w Kino Cafe na ul. Długiej 32 w Bydgoszczy. W 2022r. pokazaliśmy film pt. Bohemian Rhapsody z przepiękną muzyką zespołu Queen, opowiadający historie tego zespołu i jego wokalisty Freddiego Mercury  oraz Dom Gucci opowiadający prawdziwą historię rodzinnego domu mody Gucci. Rok 2023 rozpoczęliśmy od pokazu przepięknego, dokumentalnego, przepojonego muzyką operową filmu pt. Pavarotti.

 

Ustaliliśmy, że w bieżącym roku filmy będziemy pokazywać w każdy trzeci czwartek miesiąca i tak w dniu 16 lutego 2023r., zapraszamy wszystkich członków Związku ( nie tylko naszego Koła) na film o sławnej kobiecie pt. Coco Chanel.

 

 

Aktualności: ZUS

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl