POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

10 stycznia 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W dniu 8 stycznia 2024 r. w gościnnych jak
14 grudnia 2023
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk                        Delegacja Koła PZERiI ROMET uczestniczyła w dorocznym spotkaniu seniorów
13 maja 2023

DELEGACJA KOŁA ROMET NA DOROCZNYM SPOTKANIU WIGILIJNYM ZORGANIZOWANYM PRZEZ O/O PZREIiI W BYDGOSZCZY

Przewodniczący O/O  PZERiI Zdzisław Tylicki powitał  licznie przybyłych członków Związku oraz zaproszonych gości a wśród nich byli  min  : poseł na Sejm RP Pan Jan Szopiński, Wiceprezydent Miasta Bydgoszcz  Pan Mirosław Kozłowicz  oraz  Przewodnicząca Bydgoskiej Rady Seniorów Pani Maria  Gałęska .Przewodniczący O/O PZERiI w swoim wystąpieniu podziękował aktywistom za ich społeczną działalność  na rzecz poprawy życia seniorom i osobom niepełnosprawnym a także działaniom na rzecz walki z wykluczeniem seniorów z aktywnego życia społecznego, towarzyskiego i kulturalnego.

 

Pan Poseł Jan Szopiński również przekazał wsparcie seniorom, zwracając uwagę jak ważną rolę dla kraju oni nadal pełnią  i krótko przedstawił swoją działalność na rzecz seniorów w Sejmie RP . Z kolei Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy Mirosław Kozłowicz pozdrowił zebranych seniorów, podziękował im za pracę w mijającym roku oraz przekazał życzenia od Prezydenta Miasta Bydgoszcz.

 

Potem był uroczysty obiad , była kawa i ciasto. Cały czas spotkanie umilał duet wokalno-muzyczny. Była okazja wspólnie śpiewać tradycyjne kolędy jak i inne popularne przeboje. Na koniec uczestnicy spotkania złożyli sobie serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne. Do zobaczenia za rok na kolejnym spotkaniu.

 

Tekst i zdjęcia Zdzisław Bąk

 

 

Aktualności: Romet

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl