POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

18 sierpnia 2023
Tekst i zdjęcia : Danuta Wernik           Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Świeciu razem z zarządami
13 maja 2023
Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Świeciu jak co roku zorganizował wczasy dla seniorów nad naszym
18 sierpnia 2023

Dzieje się w O/Rejonowym w Świeciu

Tekst i zdjęcia : Danuta Wernik

          Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Świeciu razem z zarządami Kół wchodzących w skład jednostki rejonowej stara się uprzyjemniać życie swoim Seniorom. Podejmowane są różne formy działania, jak np. spotkania mające na celu integrowania członków Związku, wieczorki taneczne oraz spotkania z różnych okazji.

           W kołach O/Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przeprowadzone zostały wybory do Zarządów Kół. W większości skład zarządów nie uległ zmianom, co potwierdza fakt, że członkowie zadowoleni są z ich pracy, a kolejnych chętnych do pod jęcia działalności na rzecz seniorów niestety jest bardzo mało.

            Kolejne fotografie przedstawiają wydarzenia z życia Seniorów ze Świecia i okolic, jak podziękowanie od członków dla zarządów Kół m. in. w Bukowcu. Koło Laskowice pod przewodnictwem Krystyny Parkitnej jest bardzo aktywne. W okresie zimowym zorganizowało wyjazdy na basen oraz spotkanie integracyjne, o od wiosny członkowie zwiedzają okolice, organizują pikniki itp.

             Zarząd O/Rejonowego zorganizował turnusy wczasowe do ulubionego Mielna, w Hoteli „Irena”. Pierwszy turnus był bardzo udany, bo pogoda dopisała. Niestety w sierpniu było zimno i deszczowo. Pomimo złej pogody humory uczestnikom wyjazdu dopisywały, bo najważniejsze to dobre towarzystwo. W Noc Świętojańską puszczaliśmy wianki na fale Bałtyku. My kochamy Nasze Morze Bałtyckie. Na każdych wczasach jest zabawa, bo Seniorzy lubią się bawić, a wracając z wojaży do domu po zakończonym wypoczynku, w walizkach przywozimy prezenty dla Naszych Wnucząt.

Aktualności: Świecie

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl