POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 marca 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W poniedziałek 11 marca 2024 r. odbyło się zaplanowane
10 stycznia 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W dniu 8 stycznia 2024 r. w gościnnych jak
13 maja 2023

KAMPANIA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZA
ROZPOCZĘTA W PZERiI

Kampanie wyborczą rozpoczęło koło ROMET. Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbyło się w DK ORION w Bydgoszczy. Udział wzięło 46 członków koła. Po otwarciu zebrania dokonano wyboru przewodniczącego, który przedstawił porządek obrad. Po jego przyjęciu głos zabrał Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZERiI kolega Zdzisław Tylicki, który podziękował zarządowi koła oraz wszystkim członkom za dotychczasową owocną współpracę czego wyrazem były między innymi wręczone Złote Odznaki Honorowe przyznane przez Zarząd Główny PZERiI. Dużą odznakę Za Zasługi dla Związku otrzymała Jadwiga Sobczak. Małymi odznakami wyróżnieni zostali: Zbigniew Gawęcki, Tadeusz Kaczmarek oraz Jan Niewrzędowski. W dalszej części zebrania, sprawozdanie zarządu z działalności koła za minione 5 lat przedstawił dotychczasowy Przewodniczący koła Ryszard Drojma. Po ogólnej dyskusji sprawozdanie zostało przyjęte jednogłośnie. Następnie uczestnicy zebrania przystąpili do wyboru nowych władz Koła. Wybrano Zarząd w składzie:

 

Zygfryd Jaruszewski – Przewodniczący,

Tadeusz Kaczmarek – Z-ca Przewodniczącego,

Zbigniew Theil – Z-ca Przewodniczącego,

Irena Kluczyńska – Sekretarz,

Zbigniew Gawęcki – Skarbnik.

 

Delegatami na Zjazd Oddziału Okręgowego wybrani zostali: Zdzisław Tylicki, Ryszard Drojma, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Jeliński oraz Irena Kluczyńska.Ryszard Drojma dotychczasowy przewodniczący podziękował wszystkim członkom Koła za pięcioletnią współpracę a Jadwiga Sobczak, Małgorzata Tylicka, Barbara Stalewska, Barbara Sobczak, Sabina Kiłbasa, Zbigniew Theil oraz Jerzy Jeliński otrzymali piękne upominki książkowe. Członkowie Koła zaproponowali wystąpienie z wnioskiem o odznaczenie ustępującego przewodniczącego koła Honorową Odznaką Związku. Walne zebranie Koła ROMET zakończyła otwarta dyskusja na temat programu działalności i informacja o kolejnym spotkaniu wszystkich członków Koła. 

 

Uprzejmie informujemy członków koła o ustaleniu planu imprez turystyczno – wypoczynkowych na 2017r. Plan został opublikowany na stronie zarządu PZERiI w Bydgoszczy. Zapisy na imprezy rozpoczną się od 6. lutego 2017r. godz. 9.00

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA Z WYBORÓW

Aktualności: Romet

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl