POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 stycznia 2024
              Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Koła w Solcu Kujawskim zorganizował spotkanie noworoczne na
13 maja 2023

Koło PZERiI w Solcu Kujawskim ma nowy Zarząd

W dniu 9 marca 2022r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Solcu Kujawskim. Zebranie zwołano w związku ze zgonem dotychczasowego długoletniego przewodniczącego Koła p. Leona Brylewskiego.

 

W zebraniu uczestniczyło 43 członków Koła oraz zaproszony z ramienia Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy przewodniczący Zdzisław Tylicki. Po przedstawieniu zgromadzonym materiałów sprawozdawczych ustępującego zarządu wraz z rozliczeniem finansów Kola, uczestnicy Walnego Zebrania jednogłośnie dokonali jego zatwierdzenia.

 

Po dyskusji dotyczącej  między innymi zadań stojących przed przyszłym zarządem Koła, zebrani dokonali wyboru swoich nowych władz. Przewodniczenie Kołu PZERiI w Solcu Kujawskim Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze powierzyło p. Teresie Skolmowskiej, skarbnikiem została P. Bogumiła Brylewska, sekretarzem p. Czesław Bojarski, a członkiem Zarządu Koła p. Bogumiła Damska.

 

Przyjęto też Plan Pracy na rok 2022. Na zakończenie obrad przewodniczący Zarządu O/Okręgowego Zdzisław Tylicki podziękował członkom Koła za dużą frekwencję świadczącą o potrzebie dalszej dobrej pracy Koła na rzecz miejscowych seniorów oraz pogratulował nowo wybranemu Zarządowi Koła w Solcu Kujawskim z jego nową przewodniczącą na czele oraz życzył owocnej pracy.

 

Tekst i zdjęcia: Zdzisław Tylicki

 

 

Aktualności: Solec Kujawski

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl