POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
03 stycznia 2024

Koncert Sylwestrowy w Filharmonii Pomorskiej

31 grudnia 2023 roku a więc w SYLWESTRA, Zarząd Rejonowy PZERiI w Nakle nad Notecią zorganizował (zgodnie z wieloletnią tradycją) wyjazd do Filharmonii Pomorskiej na Koncert Sylwestrowy.
Koncert był przeuroczy podczas którego przedstawiona została lubiana przez wszystkich melomanów muzyka operetkowa i operowa. Wystąpiła Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod batutą maestro Sławomira Chrzanowskiego oraz: Iwona Socha sopran; Monika Ledzion-Porczyńska mezzosopran; Piotr Maciejowski tenor; Artur Janda bas. Prowadzenie: Magdalena Miśka-Jackowska oraz Wojciech S. Wocław. W programie m.in. Charles Gounod - Walc Julii z opery Romeo i Julia Georges Bizet - Habanera z opery Carmen Giuseppe Verdi - Aria Księcia Mantui z III aktu opery Rigoletto La donna e mobile Wolfgang Amadeus Mozart - Duet La ci darem la mano z opery Don Giovanni Johann Strauss - Marsz Radetzky`ego Emmerich Kalman- Czardasz z operetki Hrabina MaricaJacques Offenbach - Kankan z operetki Orfeusz w Piekle. W czasie przerwy zaproszono nas na lampkę szampana.

PS. W czasie trwania koncertu nie można wykonywać zdjęć w związku z czym załączone zdjęcia wykonane zostały przed koncertem oraz w czasie przerwy.

Zdjęcia oraz tekst Henryk Knioła. W tekście wykorzystano informacje o Koncercie zawarte na stronie internetowej Filharmonii Pomorskiej.

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl