POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

17 maja 2024
      Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: Paweł Węgrzyn Dzień 16 maja był dla prawie 80 seniorów dniem
13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
21 maja 2023

Lato w Więcborku

Promienne i beztroskie lato w tym roku dostarczyło emerytom z Oddziału PZERiI w Więcborku wielkiego bagażu wspomnień i przeżyć, a tym samym przygotowało do przyjęcia jesieni. Realizację planów i spotkań okolicznościowych rozpoczęliśmy na początku czerwca. Łącznie uczestniczyły w nich 332 osoby, a 107 osób wzięło udział  w spotkaniu  pn. "Żegnamy lato" w gospodarstwie turystycznym "U Ewy" w Chlebnie pod Łobżenicą. Lubimy tutaj przyjeżdżać ze względu na usytuowanie samego miejsca, przestrzeń no i bardzo smaczną, urozmaiconą, swojską "kuchnię". Jest miejsce na spacery, odpoczynek w przydomowym, letnim zaciszu, podziwianiu zachowań w mini zoo lam i alpak. Imprezę rozpoczęliśmy uroczystym przyjęciem dziewięciu nowych członków, Potem naprzemiennie: posiłek, zabawy towarzyskie, śpiewy, tańce przy dźwiękach biesiadnych utworów w wykonaniu zespołu "Relax". Pewnie, że nie wszyscy mogli tańczyć, ale nawet wspólne rytmiczne kołysanie i śpiewy były formą rekreacji, które rozweselają i dają odczuć wspólnotę z innymi. Jesień za progiem, od naszego stanu zdrowia zależeć będzie, czy powiemy, że jest "złota czy szara i słotna ". Nasze emblematy symbolizujące lato były bardzo kolorowe, ale jesień zacznie malować świat swoimi barwami. 

 

Tekst i zdjęcia Z.L. Najdowscy

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl