POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 lutego 2024
Dnia 28 lutego 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI Koła
27 lutego 2024
                         W dniu 26.02.2024 r. w Hangarze Kultury w Fordonie odbyła się wyjątkowa audycja muzyczna pt.
13 maja 2023

Na 10-lecie Koła „Nowy Fordon” spotkanie w Strzelcach Dolnych

Członkowie bydgoskiego  Koła „Nowy Fordon” w dniu 13 września 2022r. spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Śliwkowy Sad” w podbydgoskich Strzelcach Dolnych, gdzie w sposób uroczysty świętowali 10-lecie istnienia Koła. Miejsce spotkania znane jest z dużych sadów śliwkowych oraz organizowanych od ponad 20 lat corocznych obchodów  Święta Śliwki, w których zawsze licznie uczestniczą miłośnicy powideł strzeleckich i innych przysmaków regionalnych.

 

W spotkaniu uczestniczyło ponad 80 członków Koła oraz zaproszeni Goście, wśród których nie zabrakło przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego PZERiI Zdzisława Tylickiego oraz Pani Grażyny, kierowniczki klubu „Heros” w Bydgoszczy, w którym gościnnie swoje spotkania i dyżury organizuje zarząd Koła „Nowy Fordon”.

 

Po powitaniu uczestników przez przewodniczącą zarządu Koła Krystynę Suszczyńską, w którym przekazała uczestnikom życzenia z okazji 10-lecia Koła (które przypadało w roku poprzednim, jednak obchodów nie organizowano z powodu pandemii), zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Gospodarze przygotowali wspaniałe jedzenie, obiad oraz kawę, ciasto z lodami, a także piękny tort jubileuszowy ufundowany przez przewodniczącego Zdzisława Tylickiego. Do zabawy i tańców przygrywała kapela, która potrafiła wszystkich rozbawić i wprowadzić wspaniały nastrój radości i uśmiechu. Dawno już nasi członkowie nie stanowili tak roztańczonej grupy. Pod koniec mieliśmy też przyjemność pieczenia kiełbasek przy dużym ognisku.

 

W dobrych nastrojach i z uśmiechem na twarzy wszyscy rozjechali się do domów, obiecując sobie następne takie spotkanie na wiosnę i w tym samym miejscu.

 

 

Tekst: Krystyna Suszczyńska

Zdjęcia: Zdzisław Tylicki

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl