POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : Ryszard Mrozik          Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze,
21 maja 2023

Oddział Rejonowy PZERiI w Chojnicach ma swój sztandar

Chojnicki Oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zrzeszający mieszkańców Chojnic oraz gmin Czersk i Brusy, liczący ponad 1100 osób, w roku 60-lecia istnienia doczekał się swojego sztandaru. W marcu zdecydowano o tym, że organizacja wzbogaci się o sztandar, a już w dniu 27 kwietnia br. w miejscowej Bazylice odbyła się uroczystość poświęcenia i zaprzysiężenia sztandaru przez księdza dziekana Jacka Dawidowskiego.

 

Rodzicami chrzestnymi proporca zostali przewodnicząca Oddziału Rejonowego związku Urszula Szuba oraz Konrad Piesik, a poczet sztandarowy stanowili Wojciech Orłowski, Genowefa Rutkowska i Olga Orłowska.W komitecie organizacyjnym działali Roman Goliński, Franciszek Kosecki i Wiesława Beling. Dzięki pomocy sponsorów udało się zebrać na ten cel 6200 złotych.

 

Po części religijnej, dalsza część uroczystości odbyła się w Chojnickim Centrum Kultury. Po wniesieniu sztandaru wręczone zostały odznaczenia wyróżniającym się członkom związku oraz  podziękowania za pomoc w pozyskaniu proporca. Wyróżnienia wręczał między innymi przewodniczący Oddziału Okręgowego PZERiI Zdzisław Tylicki. Podziękowania, dyplomy i kwiaty od chojnickich emerytów otrzymali też fundatorzy sztandaru i sponsorzy, m. in. pełnomocnik burmistrza ds. nauki Przemysław Zientkowski oraz szef ChCK Radosław Krajewicz. Uroczystość zakończyła projekcja filmu „Rozmowy z Bogiem” ufundowana przez władze miasta.

 

Treść - na podst. wyd. Nr 18/879„Czas Chojnic” z dnia 2.05.2019r.

Zdjęcia : od Urząd Miasta Chojnice

 

 

 

ZDJĘCIA DO POBRANIA

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl