POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

15 grudnia 2023
11 grudnia 2023 r. w Lichnowach odbyło się zebranie Koła Terenowego PZERiI Nr 3. W
01 grudnia 2023
Powstało nowe Koło Terenowe w rejonie chojnickim. Dnia 20 listopada 2023 r. w remizie Straży
21 maja 2023

Posiedzenie Plenarne O/Rejonowego w Chojnicach

W dniu 13 września 2022r.  w Sali Konferencyjnej Klubu Sportowego „Chojniczanka”  odbyło się plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. w Chojnicach. Było to spotkanie podsumowujące pierwsze półrocze działalności. Mówiono również o tym, co będzie się działo w najbliższym czasie. W bieżącym roku chojniccy seniorzy uczestniczyli w piknikach, brali udział w Pomorskim Dniu Aktywnego Seniora oraz wyjeżdżali na wypoczynek.

 

Gościem posiedzenia był wiceburmistrz Chojnic Adam Kopczyński, który odpowiadał na pytania w różnych sprawach dot. Miasta, między innymi o to, kto może starać się o dodatek węglowy, skąd biorą się w mieście nieprzyjemne zapachy itp.  – Cieszą się, że udało się zorganizować Miejski Piknik Seniora w maju br.. Park Tysiąclecia to bardzo dobre miejsce, nie było żadnych barier – mówił wiceburmistrz i dodał, że w przyszłym roku planowana jest podobna impreza. Natomiast w najbliższym czasie, 25 października, w Chojnickim Centrum Kultury seniorzy będą mogli spotkać się z notariuszem, który odpowie na nurtujące ich pytania. – To dla nas bardzo ważne, na przykład sprawy spadkowe – dodała przewodnicząca zarządu O/Rejonowego Urszula Szuba. Seniorzy prosili także o spotkanie z przedstawicielem ZUS-u.

 

Zarząd przyjął też postanowienie dot. przygotowania wzorem roku ubiegłego, paczek dla seniorów. Chodzi o to, żeby wspomóc tych najbardziej potrzebujących. – W ubiegłym roku ta akcja zyskała wielkie uznanie i zadowolenie osób odwiedzanych, często z oczu popłynęła łezka – wspomniała Urszula Szuba.

 

Treść i zdjęcie - na podst. wyd. „Czas Chojnic”

Aktualności: Chojnice

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl