POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

30 maja 2024
              W dniu 28 maja 2024r. w pomieszczeniach Restauracji Fundacja12 Kamienica w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
22 maja 2023

Posiedzenie Plenarne Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI

W dniu 10 grudnia 2019r. w siedzibie Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu UM w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 5 odbyło się posiedzenie Plenarne Okręgowego Zarządu PZERiI podsumowujące działalność organów Związku w 2019 roku.   

 

Obrady otworzył przewodniczący Zarządu O/O Zdzisław Tylicki, witając członków zarządu i zaproszonych Gości, miedzy innymi posła na Sejm RP Pana Jana Szocińskiego, który mimo licznych obowiązków zawsze potrafi znaleźć czas dla bydgoskich seniorów. W posiedzeniu udział wzięli ponadto przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej Maksymilian Sopoński oraz przedstawiciele Kół związkowych nie posiadający swojego reprezentanta w Zarządzie O/O.   

 

Po przyjęciu porządku obrad, przewodniczący Zdzisław Tylicki przedstawił uczestnikom informację dot. przebiegu i decyzji podjętych przez XII Krajowy Zjazd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obradujący w dniach 3- 5 grudnia br. Zjazd podsumował efekty pracy Związku w upływającej kadencji oraz nakreślił kierunki działania w latach 2019 – 2024, dokonał również wyboru nowych władz. Pracą Związku nadal kierować będzie dotychczasowa przewodnicząca Elżbieta Ostrowska, a w skład Zarządu Głównego i jego Prezydium wszedł między innymi Nasz kolega Zdzisław Tylicki, natomiast Danuta Rybarczyk została członkiem Głównego Sądu Koleżeńskiego.

 

Realizując kolejne punkty porządku obrad plenarnych Zarządu Okręgowego, Zdzisław Tylicki złożył krótką informację n/t działalności ZO/O i jego Prezydium za okres od dnia 22.05.br. tj. od dnia Zjazdu O/O, a następnie przedstawiono informację z wykonania Planu Pracy ZO/O za rok 2019,  przedstawiono i przyjęto Uchwałą Plan Pracy Zarządu i jego Prezydium na 2020 rok oraz omówiono i przyjęto Uchwałą preliminarz budżetowy na rok 2020. Uczestnikom obrad przedstawiono również informację dot. udziału O/O w Bydgoszczy oraz Kół PZERiI w obchodach Światowego Dnia Inwalidy i Dni Seniora w 2019 roku. Obrady zakończono dyskusją, a uczestnicy obrad kontynuowali rozmowy podczas posiłku serwowanego przez gospodarzy.

 

Na zakończenie spotkania, już w atmosferze świątecznej Przewodniczący złożył zgromadzonym Życzenia z okazji zbliżających się Świąt i Nowego 2020 Roku.

 

Tekst ; Zbigniew Kania

Zdjęcia – Zdzisław Tylicki

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl