POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : Ryszard Mrozik          Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze,
22 maja 2023

Posiedzenie Plenarne Zarządu O/Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy

Dnia 22 listopada 2021r. w pomieszczeniach Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Urzędu Miasta w Bydgoszczy członkowie Okręgowego Zarządu PZERiI odbyli swoje posiedzenie plenarne, podczas którego dokonano podsumowania działalności struktur okręgowych Związku w okresie panującej pandemii korona wirusa Covid-19.

 

Uczestników posiedzenia powitał Przewodniczący Zarządu O/O Zdzisław Tylicki, dziękując za przybycie członkom zarządu i zaproszonym Gościom, między innymi przewodniczącemu Okręgowej Komisji Rewizyjnej Maksymilianowi Sopońskiemu oraz przedstawicielom jednostek organizacyjnych PZERiI nie posiadającym swojego reprezentanta w Zarządzie O/Okręgowego.

 

Po przyjęciu porządku posiedzenia przewodniczący Zdzisław Tylicki dokonał omówienia działalności Zarządu i jego Prezydium za okres 2020 i 2021 roku. Wprawdzie pandemia i w efekcie dezorganizacja możliwości organizacyjnych wskutek ograniczeń wynikających z potrzeby zachowania zasad bezpieczeństwa, była powodem odkładania terminu zwoływania posiedzeń plenarnych, co jednak nie powstrzymywało nas od realizacji naszych najważniejszych zadań związanych z kontaktami i realizacją zadań na rzecz Naszych Seniorów. Bieżącą pracę organizowało i realizowało zadania Prezydium Zarządu i Biuro Oddziału Okręgowego.

 

Jako Oddział Okręgowy realizowaliśmy w pełnym zakresie wyjazdy na turnusy rehabilitacyjno – wypoczynkowe, podobnie jak zdecydowana większość naszych Oddziałów Rejonowych i Kół związkowych. Organizowane były spotkania z seniorami,  choć z ograniczeniami, zapraszani byliśmy też do jednostek na uroczystości senioralne, jubileuszowe itp. Działo się naprawdę wiele, pomimo trudów czasu pandemii, możemy być dumni z efektów swojej pracy. W dyskusji przedstawiciele Oddziałów i Kół PZERiI mieli okazję do przedstawienia swoich działań i podsumowania okresu pracy w tym  czasie. Ich głos stanowił cenną wymianę doświadczeń, jak można sobie radzić, aby dać zadowolenie tym, którzy oczekują naszego działania.

 

Sekretarz Zarządu O/O Zbigniew Kania dokonał szczegółowego omówienia realizacji Planów Pracy O/Okręgowego na 2020 i 2021 rok, informując o przejęciu w okresie pandemii przez Prezydium zadań leżących w kompetencjach Zarządu Oddziału Okręgowego w zakresie podejmowania stosownych uchwał, które na niniejszym posiedzeniu zostaną przedstawione do zatwierdzenia. Skarbnik O/O Cyryla Wypijewska złożyła Informację z realizacji zadań finansowo – budżetowych Oddziału Okręgowego w okresie 2020-2021r. oraz przedstawiła propozycję preliminarza budżetowego Zarządu O/O na rok 2022.

 

Członkowie Okręgowego Zarządu PZERiI podjęli 6 Uchwał zatwierdzających Uchwały podjęte przez Prezydium Zarządu O/O w okresie 2020-2021r. leżących w kompetencjach Zarządu Oddziału Okręgowego oraz Uchwałę w sprawie zatwierdzenia Planu Pracy Zarządu O/Okręgowego i jego Prezydium na 2022 rok i Uchwałę w sprawie zatwierdzenia Preliminarza budżetowego Zarządu O/O na 2022 rok.

 

Obrady zakończyła dyskusja, którą kontynuowano podczas posiłku serwowanego przez gospodarzy spotkania, po czym już w świątecznej atmosferze Przewodniczący Zdzisław Tylicki złożył wszystkim uczestnikom Życzenia owocnej pracy w kolejnym 2022 Roku i powrotu do normalności (bez korona wirusa).

 

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : Zdzisław Tylicki

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl