POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

Posiedzenie Plenarne Zarządu O/Rejonowego w Nakle n/Not.

W dniu 29 sierpnia 2022r. członkowie Zarządu Oddziału Rejonowego w Nakle n/Notecią spotkali się na swoim posiedzeniu plenarnym, którego celem było podsumowanie działalności za okres I półrocza bieżącego roku. W posiedzeniu obok członków Zarządu O/Rejonowego, przewodniczących Kół terenowych, przedstawiciela Komisji Rewizyjnej Oddziału Rejonowego uczestniczył zaproszony Pan Zdzisław Tylicki – przewodniczący Zarządu O/Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy.

 

Uczestnicy posiedzenia po wysłuchaniu i przyjęciu sprawozdania finansowego za I półrocze 2022 roku i Informacji Komisji Rewizyjnej, dokonali omówienia realizacji działań wyznaczonych planem pracy, w tym spotkań i imprez organizowanych przez zarząd. Przewodnicząca Zarządu Barbara Kunert przedstawiła propozycje kolejnych wyjazdów i spotkań planowanych na II półrocze br., w tym między innymi z okazji Dnia Seniora.

 

Bardzo istotnym punktem obrad było wystąpienie przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego Z. Tylickiego, który omówił przygotowania oraz dokumenty związane z kampanią sprawozdawczo – wyborczą w Związku (Instrukcja, Regulamin, druki). Jeszcze w br. odbędą się zebrania w Kołach. Przeprowadzenie walnego zebrania w Oddziale Rejonowym przewiduje się na rok 2023, dlatego zaapelował do członków zarządu o staranne przygotowanie się do tego wydarzenia.

 

Tekst : Zdzisław Tylicki

Zdjęcia :  Henryk Knioła

 

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl