POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 marca 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W poniedziałek 11 marca 2024 r. odbyło się zaplanowane
10 stycznia 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W dniu 8 stycznia 2024 r. w gościnnych jak
10 stycznia 2024

PRZEDSTAWICIELE NFZ NA SPOTKANIU
Z KOŁEM PZERiI " ROMET "

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk

W dniu 8 stycznia 2024 r. w gościnnych jak zawsze progach RO " WYŻYNY" odbyło się pierwsze z planowanych na rok 2024 spotkanie członków Koła " ROMET ".

Przewodnicząca Koła Irena Kluczyńska przywitała członków Koła oraz przedstawicieli NFZ dziękując im za przyjęcie zaproszenia i przybycie na spotkanie . Goście z NFZ w osobach Panie : Barbara Nawrocka rzecznik NFZ , Agnieszka Sobierowska sprawy związane z sanatoriami , Monika Kamińska refundacja artykułów medycznych oraz Pan Jacek Adamczyk refundacja leków . Goście przedstawili słuchaczom sprawy związane z swoimi dziedzinami pracy w NFZ . Poruszono temat korzystania z badań 40 + , zachęcano seniorów do korzystania z IKP , omówione zostały nowe zasady skierowań do sanatoriów oraz nowe zasady refundacji leków . Każde wystąpienie przedstawicieli NFZ dotyczyło żywotnych spraw interesujących seniorów i spotkało się z dużym zainteresowaniem .

Po wystąpieniu zaproszonych gości wywiązała się co zrozumiałe ożywiona i długa dyskusja , pojawiło się dużo pytań na , które goście z NFZ cierpliwie i merytorycznie odpowiadali .

Spotkanie zakończyła Przewodnicząca Koła dziękując gościom z NFZ oraz członkom Koła za przybycie i miłą atmosferę na spotkaniu . To było bardzo udane i pożyteczne dla wszystkich uczestników spotkanie .

Uwaga ! Następne spotkanie 11 marca 2024 roku , również w RO " Wyżyny " o godz. 16.00 . Pamiętajmy o uregulowaniu składek członkowskich na rok 2024 w wysokości 60 zł .

Aktualności: Romet

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl