POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
11 września 2023

Sierpniowy turnus wypoczynkowy
w Jarosławcu

Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania

               43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do 31 sierpnia 2023r. odpoczywała na turnusie wakacyjnym w Ośrodku Holiday Home Spa w Jarosławcu, w nadmorskiej miejscowości położonej w wojew. zachodniopomorskim, latem  tętniącej życiem, goszczącej wczasowiczów z różnych stron kraju.

                Gdy przyjechaliśmy było ciepło i pogodnie, tak więc powitanie z morzem było miłe. Kto chciał korzystał z uroków plaży noszącej nazwę Polski Dubaj, ze spacerów wzdłuż morskiego nabrzeża lub odwiedzając miejscowe atrakcje, między innymi Latarnię Morską z której rozciągają się piękne widoki, pomnik Rybaka, Muzeum Bursztynu, Aqua Park oraz liczne ścieżki rowerowe. Podczas turnusu mieliśmy okazję zabawić się na wieczorkach przy muzyce na żywo, na świeżym powietrzu na zapleczu budynku, drugi raz z uwagi na niepogodę w pomieszczeniach kawiarenki/stołówki ośrodka.

                W sposób zorganizowany, w dwóch grupach chętni uczestnicy turnusu odbyli przejażdżki 12-osobowym Melexem po Jarosławcu i okolicach, odwiedzając przy okazji Muzeum Ziemi Sławieńskiej w Nacmierzu. Większą grupą, wraz z wypoczywającymi również w Holiday Home seniorami z Grodziska Mazowieckiego, udaliśmy się na wycieczkę autokarową do portowego miasta - Ustki, a tam spacerując poznać jej uroki, w tym Port Morski, Latarnię Morską ze 190 stopniami schodów, przejść promenadę nadmorską lub idąc uroczymi uliczkamiwypić kawę w jednej z licznych kawiarenek. Z oryginalnej formy spędzania czasu skorzystał jeden z uczestników naszego turnusu p. Jerzy, który wypożyczonym rowerem pokonał ponad 240 km odwiedzając okoliczne miejscowości i zakątki.

Czas wakacji upłynął szybko, a My wspominając nasz pobyt zapamiętamy posiłki serwowane przez Gospodarzy Ośrodka Holiday Home, bardzo urozmaicone i smaczne śniadania i kolacje w formie bufetu oraz serwowane obiady. Doprawdy trudno było zmusić się, by skorzystać z okazji zjedzenia smażonej ryby w miejscowych smażalniach.

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl