POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 maja 2023
W dniu 9 marca 2022r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Polskiego Związku
13 maja 2023
...Żeby każdy miał miejsce na tym świecie-dach nad głową, poduszkę pod głowę, bratnią duszęi dłonie
13 maja 2023

SPOTKANIE OPŁATKOWO - NOWOROCZNE

...Żeby każdy miał miejsce na tym świecie-dach nad głową, poduszkę pod głowę, bratnią duszęi dłonie zawsze gotowe pomóc.... (Jadwiga Zgliszewska) 

 

Tymi słowami sekretarz Oddziału Okręgowego Ewa Zbelicka przywitała się z najważniejszymi osobami tego wieczoru czyli soleckimi członkami koła PZERiI, którzy tradycyjnie spotkali się na  przyjęciu opłatkowo – noworocznym Anno Domini 2017 w gościnnych progach sali spółdzielni mieszkaniowej, tym razem 10 stycznia 2018. Ceremonię rutynowo prowadził przewodniczący Koła Pan Leon Brylewski, który witając wszystkich przedstawił v-ce burmistrza Solca Kuj. Panią Barbarę Białkowską i sekretarza O/O Panią Ewę Zbelicką, gości uroczystości. Obie Panie złożyły wszystkim na Nowy 2018 Rok  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, szczęścia, radości, spokoju i wzajemnego zrozumienia.

 

Pani Ewa Zbelicka w osobnych słowach skierowanych do przedstawiciela Burmistrza wyraziła podziękowanie za życzliwość, pomoc i wsparcie udzielane przez Urząd, a Gospodarzowi spotkania życzyła dalszej aktywnej pracy na rzecz osób starszych i nadziei na lepsze dni, dodając do wypowiedzianych słów piękne róże.Miłym akcentem wydarzenia było wspólne zaśpiewanie kolędy „Cicha noc” przy akompaniamencie zespołu  z Inowrocławia pod niezawodnym kierownictwem Pana Andrzeja Wachowicza, a łamiąc się opłatkiem, każdy z każdym wymieniał się serdecznościami życząc  na trwający już Nowy Rok przede wszystkim zdrowia i wszystkiego dobrego.Po części oficjalnej, odświętnie ubrane Panie i eleganccy Panowie rozpoczęli zabawę karnawałową, a w przerwach przy przygotowanym poczęstunku toczyli rozmowy na interesujące ich tematy.

 

 

10.01.2018

Tekst: Ewa Zbelicka

Zdjęcia: Ewa Zbelicka, Barbara Białkowska

 

 

Aktualności: Solec Kujawski

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl