POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 marca 2024
Tekst i zdjęcia : Z.Tylicki                  Dnia 27 lutego 2024 roku w Klubie ARKA odbyło się
19 grudnia 2023
W dniu 16-12-2023 o godz. 17.oo Koło Szwederowo - Górzyskowo PZERiI w Klubie Martin /
20 maja 2023

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne

Jak co roku Przewodnicząca Koła Szwederowo – Górzyskowo zorganizowała spotkanie Świąteczno – Noworoczne w dniu 14.12.2017r w Sali Martina przy ul. Inowrocławskiej 11 (na terenie zajezdni MZK) W spotkaniu uczestniczyło 93 osoby. Sala pięknie przystrojona, stoły elegancki i same smakołyki Wigilijne a goście odświętnie wystrojeni.           

 

Przewodnicząca przywitała zaproszonych gości i członków Koła, złożyła życzenia Świąteczno – Noworoczne. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: -  Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jan Szopiński, Prezes Stowarzyszenia Serduszko na Dłoni  Bogumiła Muller z mężem Adamem, Menadżer Sali Martina Agnieszka Cendrowska i członek Prezydium PZERiI Zarządu O/Okręgowego Danuta Rybarczyk. Po części oficjalnej w której goście złożyli uczestnikom również życzenia Świąteczno – Noworoczne, wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia nawzajem. Było miło, sympatycznie, dużo ciepła i serdeczności, atmosfera wspaniała a przede wszystkim wzajemne relacje. Każdy był zadowolony że miło spędził czas. Po Wigilijnym posiłku zebrani członkowie i goście śpiewali kolędy.

 

Dziękujemy za przybycie, Jeszcze raz pragnę przekazać życzenia dla Przewodniczącej Koła kol. Beatce, wszystkich członkom i gościom od Przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego Zdzisława Tylickiego i całego Prezydium  DO SIEGO ROKU 2018 

 

 

Zdjęcia Bogumiła Műller

Tekst:  Danuta  Rybarczyk

 

 

Aktualności: Szwederowo

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl