POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

18 maja 2024
Dnia 15 maja 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne, ostatnie już przed okresem
29 kwietnia 2024
Dnia 24 kwietnia 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI Koła
01 lutego 2024

Spotkanie członków Koła Nowy Fordon
w Klubie Heros 

         Dnia 31 stycznia 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERII Koła Nowy Fordon przy filiżance kawy i herbaty. Na zaproszenie Zarządu Koła Nowy Fordon przybyli przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bydgoszczy.

W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją, który przypada 23 lutego, tematem przewodnim spotkania było zdrowie psychiczne – depresje wieku starczego.    

Zaproszeni goście w ciekawy i czytelny sposób przedstawili Naszym członkom podstawowe zagadnienia dotyczące depresji, takie jak: przyczyny, objawy oraz sposoby postępowania w przypadku jej wystąpienia. Ponadto, wyjaśnili, jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka, dzięki której dbamy o swoje zdrowie psychiczne, tj. dbałość o rytm dobowy, aktywność fizyczna, rozwijanie swojej kreatywności, pozytywne relacje międzyludzkie, itp.    

Poinformowali również, gdzie należy szukać pomocy, gdy zauważymy u siebie lub u naszych bliskich niepokojące nas objawy, które mogą sugerować o rozwijającej się chorobie.

Kolejnym tematem dyskusji były choroby nowotworowe. Nasi goście w interesujący sposób zapoznali Nas z zaleceniami dotyczącymi długiego zdrowego stylu życia. Na zakończenie spotkania Nasi członkowie chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami związanymi z zaburzeniami psychicznymi oraz z innymi chorobami, które obecne są w naszym społeczeństwie.

Tekst i zdjęcia: Wioleta Florek

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl