POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

18 maja 2024
Dnia 15 maja 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne, ostatnie już przed okresem
29 kwietnia 2024
Dnia 24 kwietnia 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI Koła
29 kwietnia 2024

Spotkanie członków Koła Nowy Fordon
w Klubie Heros

Dnia 24 kwietnia 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI Koła Nowy Fordon przy filiżance kawy i herbaty. Na zaproszenie Zarządu Koła Nowy Fordon przybyły przedstawicielki z Kujawsko – Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy – Rzecznik Pani Barbara Nawrocka oraz Panie Honorata Werner i Monika Kamińska. Została również zaproszona Pani Beata – Instruktorka fitness.

Tematem spotkania była rehabilitacja. W związku z Europejskim Tygodniem Szczepień Pani Barbara Nawrocka rozpoczęła spotkanie od kilku słów na temat szczepień. Podkreśliła, jak bardzo ważne są korzyści płynące ze szczepień i zachęcała do szczepienia się w każdym wieku. W kolejnej części spotkania Pani Honorata przedstawiła naszym członkom szeroko pojęty temat rehabilitacji. Zwróciła uwagę na rosnące zapotrzebowanie na usługi rehabilitacyjne. W interesujący sposób omówiła możliwości z jakich mogą skorzystać pacjenci, aby wrócić do pełnej sprawności po wypadku lub chorobie. Przede wszystkim skupiła się na rehabilitacji leczniczej ambulatoryjnej oraz dziennych ośrodkach rehabilitacyjnych. Następnie Pani Monika przybliżyła naszym członkom temat refundacji wyrobów medycznych. Omówiła jakie są wyroby medyczne oraz w jaki sposób możemy je otrzymać. Na zakończenie przybyła Pani Beata – Instruktorka fitness. W bardzo interesujący sposób zaprezentowała ćwiczenia wzmacniające nasz organizm, które są dostosowane do każdego wieku. Nasi członkowie chętnie ćwiczyli oraz zadawali pytania zaproszonym gościom.

 

Tekst i zdjęcia: Wioleta Florek

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl