POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 października 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : red. Agata Wiśniewska    Tygodnik Tucholski    W dniu 20 września
28 lipca 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                     W dniu 26 lipca 2023r. w gościnnych pomieszczeniach Tucholskiego
28 lipca 2023

Spotkanie Integracyjne Seniorów w Tucholi.

Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania        

            W dniu 26 lipca 2023r. w gościnnych pomieszczeniach Tucholskiego Ośrodka Kultury, członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów uczestniczyli w Spotkaniu Integracyjnym zorganizowanym przez Zarząd Oddziału, przy współudziale tut. Urzędu Gminy.

            Tradycyjnie już, jak to na uroczystościach Seniorów w Tucholi, spotkanie zainaugurowano wspólnym odśpiewaniem Hymnu „Niech żyją nam Seniorzy”, po czym minutą ciszy uczczono pamięć Tych, co odeszli.

            Przewodnicząca Zarządu O/Rejonowego PZERiI w Tucholi p. Felicja Antosiak powitała wszystkich członków tut. Oddziału i przedstawicieli Kół z Bysławia i Lubiewa, a także zaproszonych Gości, m. innymi Z-cę Dyrektora Centrum Pomocy Rodzinie p. Hannę Zielińską, Kierownika Inspektoratu ZUS p. Beatę Martin oraz sekretarza O/Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy p. Zbigniewa Kanię. Poinformowała też, że doprowadzenie do spotkania możliwe było dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków Gminy Tuchola, środkom własnym O/Rejonowego a także dzięki Naszym sponsorom – za każdą ich pomoc i wsparcie, również rzeczowe, za co serdecznie dziękuję. Zwróciła się do członków PZERiI o zachęcanie młodych stażem emerytów i rencistów do wstępowanie i zasilania naszych szeregów.

            Krótkie wystąpienia Gości uzupełniły część oficjalną spotkania, po czym p. Felicja przekazała dalsze prowadzenie uroczystego spotkania p. Joli Bągorskiej, która zabawiała wszystkich serwowanymi żartami i dowcipami „o seniorach”, zapraszała do rozmaitych konkursów w których można było zdobyć nagrody – upominki. Były też napoje, kawa i słodki poczęstunek, a także wzmacniające siły do dalszej zabawy smakowite kiełbaski na ciepło z surówką.

              Częścią muzyczną i śpiewaniem znanych utworów oraz kreowaniem i prowadzeniem zabawy tanecznej, w sposób satysfakcjonujący wszystkich uczestników zajmował się p. Tomasz Kotowski z Tucholskiego Ośrodka Kultury. Przy takim prowadzeniu spotkania Seniorzy bawili się świetnie, a ich popisy taneczne wzbudzały podziw.

             „Spotkanie Integracyjne” w pełni spełniło swoje zadanie zawarte w tej nazwie, bo było okazją do prawdziwej i pełnej integracji – przed zbliżającym się terminem Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego w Oddziale Rejonowym PZERRiI w Tucholi.

 

 

Aktualności: Tuchola

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl