POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
19 grudnia 2023

SPOTKANIE OPŁATKOWE

      W niedzielę, w siedemnastym dniu grudnia 2023 roku Zarząd Nakielskiego Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował dla swoich Członków - w tym z Kół PZERiI z Minikowa i Sadek - SPOTKANIE OPŁATKOWE. Na spotkanie zostali zaproszeni również: Starosta Nakielski Tadeusz Sobol, Burmistrz MiG Nakło n/Not. Sławomir Napierała, Ewa Haberska Radna Rady MiG Nakło n/Not. będąca jednocześnie z-cą Przewodniczącej Nakielskiej Rady Seniorów, ks.dr Michał Adamczyk proboszcz parafii p.w. św. Wawrzyńca w Nakle n/Not., ks. Tadeusz Michalak proboszcz parafii p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Nakle n/Not., ks. Jarosław Rusnak z parafii p.w. św. Wawrzyńca w Nakle n/Not.

   Spotkanie odbyło się w miłej i podniosłej atmosferze przy śpiewie kolęd, dzieleniu się opłatkiem i składaniu sobie życzeń. Księża w swoich wystąpieniach podkreślali głębię duchową spotkań związanych z Bożym Narodzeniem. Zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych podzielili się  wiadomościami z realizacji rocznych zadań Starostwa oraz Miasta i Gminy przekazując życzenia świąteczne i noworoczne.

   W dalszej części spotkania przy kawie, ciastkach i potrawach wigilijnych, przybyli dwaj "Mikołaje" wręczając każdemu upominek w postaci pudełka ze słodyczami.

Tekst i zdjęcia: Henryk Knioła

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl