POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

27 maja 2024
24 kwietnia br. grupa 70 osób spotkała się przy kawie i ciastku w restauracji „Słoneczna”.
18 marca 2024
        7 marca br. tutejszy Zarząd zorganizował spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W tym uroczystym
21 maja 2023

Sprawozdanie z działalności Oddziału Rejonowego w Sępólnie Krajeńskim

DARŁÓWKO Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, małymi kroczkami wracamy do normalności. W maju 44-osobowa grupa wyjechała na tygodniowy turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do Darłówka. Pogoda nam dopisała a długie spacery po plaży przy cudownych falach, szumie morza i pięknych promieniach słońca zregenerowały nasze ciała i umysły. Cudowne były zachody słońca.

 

USTRONIE MORSKIE 30 czerwca wyjechaliśmy na jeden dzień do Ustronia Morskiego. Emeryci z wnukami, razem 56 osób. Zaczerpnęliśmy trochę słońca, trochę jodu, trochę deszczu.

 

ŁAZY W lipcu powtórzyliśmy wyjazd nad morze, tym razem do Łaz. Razem było nas 45 osób. Mała, urokliwa miejscowość z piękną plażą. Tym razem pogoda nam dopisała.

 

SPOTKANIE PRZY KAWIE 28 lipca zorganizowaliśmy spotkanie przy kawie, w którym udział wzięło 84 osoby. Uhonorowaliśmy naszych Jubilatów, którzy w tym roku skończyli 90 i 80 lat. Dwie 90-latki otrzymali koce a 80-latkowie otrzymali pościele. Cała sala odśpiewała Jublilatom100 lat!

 

SARBINOWO 18 sierpnia jeszcze raz wyjechaliśmy nad morze. Tym razem pogoda dla emerytów. Bez słońca, bez deszczu za to z dużą morską falą.

 

WIECZOREK TANECZNY 8 września 45 osób bawiło się na wieczorku tanecznym. Po roku i ośmiu miesiącach, pierwsza zabawa, więc już od pierwszych taktów muzyki wszyscy ruszyli do tańca.

 

CHORWACJA 18 września grupa wycieczkowiczów wyruszyła na 9-dniową wycieczkę do Chorwacji. Głównym celem podróży była wyspa Istria. Po drodze w Słoweniuu malownicza miejscowość Bled potem Rowinja i Pula, najważniejsze miasto Istrii z wieloma zabytkami z czasów antycznych. Następnie Jaskinia Baredine i najstarsze miasto na Istrii Poreca z bazyliką Eufrazjana oraz Motovum z średniowieczną architekturą. Potem stolica Słowenii Lublana z historycznym placem Preserena. Piękna pogoda, cudowne widoki i wiele atrakcji. Wszystko co fajne, szybko się kończy.

 

PIKNIK 6 października 73 osoby wzięły udział w pikniku zorganizowanym w Restauracji Antares. Miało być słonecznie i na powietrzu, ale aura czasem figle płata, więc nie było pożegnania spóźnionego lata, lecz wszyscy niewzruszeni powitaliśmy początek jesieni. Były konkursy, kawały i śpiewy. Przy kawie, ciastku i pieczonej kiełbasce mile spędziliśmy czas, który bardzo szybko minął.

 

 

Aktualności: Sępólno

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl