POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

30 maja 2024
              W dniu 28 maja 2024r. w pomieszczeniach Restauracji Fundacja12 Kamienica w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023

Uroczyste spotkanie w Restauracji „Czarny kawior”, w podziękowaniu za aktywność w 2023 roku.

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : Ryszard Mrozik

         Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze, Zarząd O/Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy zaprosił przedstawicieli bydgoskich oraz podbydgoskich Kół związkowych na uroczyste spotkanie.

Od wielu już lat, w okresie przedświątecznym Nasz Zarząd podejmuje aktyw reprezentujący bydgoskie środowisko senioralne zorganizowane w PZERiI, by móc podziękować im za aktywną pracę na rzecz ludzi starszych i osób niepełnosprawnych w upływającym 2023 roku.

Przybyli na to uroczyste spotkanie również zaproszeni Goście, Nasi Przyjaciele interesujący się problematyką senioralną i wspierający Nasze działania : p. poseł Jan Szopiński, wiceprezydent Bydgoszczy p. Mirosław Kozłowicz, a także reprezentujący miejskie struktury administracyjne i samorządowe oraz instytucje i organizacje pozarządowe – p. Monika Bernadowicz, p. dr Przemysław Biegański, p. Mirosława Lewandowska, p. Maria Gałęska, p. Zbigniew Welenc i p. Grzegorz Głowacki.

Gospodarz spotkania przewodniczący Zarządu O/O PZERiI p. Zdzisław Tylicki podziękował zebranym za trud i pracę w kończącym się roku, której efektem są wdzięczność i zadowolenie Naszych koleżanek i kolegów seniorów, do których adresowane są Nasze działania.

Życzenia pod adresem uczestników, w swoich krótkich wystąpieniach przekazali też Nasi Goście, zapewniając jednocześnie o kontynuowaniu zainteresowania i wspieraniu seniorów.

Spotkanie przebiegało w miłej, przedświątecznej atmosferze, przy dźwiękach znanych i lubianych utworów z repertuaru polskich i zagranicznych piosenkarzy, w tym z lat Naszej młodości, w wykonaniu wokalisty Pana Wiesława Nowickiego, a Restauracja „Czarny kawior” zadbała o Nasze podniebienia serwując lampkę wina, czerwony barszczyk, obiad, kawę i smakowity deser.

 

 

 

Pozostałe zdjęcia

 

Filmik

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl