POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

16 marca 2024
W piątek 8 marca 2024 roku o godz. 16.00 w Szubińskim Domu Kultury, jak w
31 stycznia 2024
Zabawa karnawałowa – 26.01.2024 r. Dnia 26.01.2024 r  w restauracji ,,Tramp” w Szubinie odbyła się
18 stycznia 2024

Walne zebranie informacyjne za rok 2023

Za  nami następny rok.

12 stycznia szubińscy seniorzy koła PZERiI spotkali się w Szubińskim Domu Kultury na walnym zebraniu informacyjnym za rok 2023.

            Zebranie otworzyła i przywitała wszystkich zebranych oraz gościa,  burmistrza Szubina pana Mariusza Piotrkowskiego  przewodnicząca PZERiI pani Maria Rosińska.  Złożyła ona również życzenia noworoczne.

Był to  rok wielu wydarzeń i imprez. Sprawozdanie zawierało spotkania, wydarzenia oraz koncerty  w których uczestniczyli członkowie koła. Były to między innymi: zabawa karnawałowa, ,,Morcinki”, ,, Dzień Kobiet”, wczasy w Dżwirzynie i Sianożętach, wycieczka na ,, Pola Lawendowe” w Leszczy, wyjazd integracyjny do Pakości, piknik w Zielonowie, ,,Senioriada”, różne koncerty,  ,,Jasełka” w przedszkolu nr 2 w Szubinie, spotkanie z radcą prawnym , szkolenia komputerowe dla dorosłych. Nie zabrakło również corocznego ,,Spotkania Wigilijnego”.

Plany na przyszły rok są również bardzo obiecujące. Przewidziane zostały również spotkania ,,czwartkowe”, na które będą zaproszeni psycholog i  dietetyk.

Zaproszony gość,  burmistrza Szubina pan Mariusz Piotrkowski poinformował zebranych o zaawansowaniu prac budynku w którym w przyszłości seniorzy mają obiecaną siedzibę. Będzie to miejsce, gdzie seniorzy będą się mogli swobodnie spotykać. Co nam przyniesie przyszły rok? Zobaczymy. Seniorzy wkraczają w przyszłość z  pełnym optymizmem.   Spotkanie zakończyło się w przyjaznej atmosferze przy ciastku i kawie.

Opracowała Alina Mikuła

Aktualności: Szubin

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl