POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 maja 2023
W dniu 3 lutego 2023r. w Domu Kultury „Bartosz” odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo –
13 maja 2023
W dniach od 6 do 17 września grupa seniorów z Klubu Bartosz wspólne z PZERiI
13 maja 2023

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Koła Bartodzieje

W dniu 3 lutego 2023r. w Domu Kultury „Bartosz” odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Bydgoszcz – Bartodzieje.

 

Zebranie odbyło się w drugim terminie, w związku z frekwencją niższą niż wymagana (18 przybyłych członków Koła) do stwierdzenia prawomocności obrad zgodnie z postanowieniem Statutu.  Gościem zebrania był sekretarz Zbigniew Kania reprezentujący Zarząd O/O PZERiI.

 

Obrady otworzył i powitał przybyłych przewodniczący Zarządu Koła Leopold Szarafiński. Przewodniczenie obradom powierzono jednogłośnie Krystynie Szarafińskiej. Po przedstawieniu i przyjęciu proponowanego porządku obrad, sprawozdanie zarządu za okres kadencji 2017 – 2023 przedstawił przewodniczący ustępującego zarządu L. Szarafiński, natomiast sprawozdanie finansowe złożyła dot. skarbnik Krystyna Szarafińska. Sprawozdania przyjęte zostały jednogłośnie przez uczestników walnego zebrania.

 

Najważniejszym punktem walnego zebrania sprawozdawczo – wyborczego Koła było oczywiście dokonanie wyboru nowych władz na okres kolejnej 5-letniej kadencji. W jednomyślnym jawnym głosowaniu podjęto Uchwałę w sprawie 4-osobowego składu zarządu na nową kadencję. Do komisji skrutacyjnej zgłoszono kandydatury 4 członków Koła, które w jawnym glosowaniu wybrane zostały w skład zarządu Koła. Po ukonstytuowaniu się nowo wybrany zarząd Koła Bartodzieje przedstawia się następująco :

 

- przewodniczący - Leopold Szarafiński,

- skarbnik - Krystyna Ryngwelska,

- sekretarz - Ewa Bartczak,

- członek - Krystyna Szarafińska.

 

Delegatami na Okręgowy Zjazd Delegatów PZERiI w Bydgoszczy wybrano Leopolda Szarafińskiego oraz Jana Frąckowiaka.   

 

Podczas dyskusji przebiegającej w życzliwej atmosferze, członkowie Koła pozytywnie ocenili pracę zarządu oraz wspólnie zastanawiali się nad propozycjami dot. organizowanych inicjatyw, spotkań, wyjść oraz wyjazdów przedstawionymi przez przewodniczącego, natomiast sekretarz Zb. Kania przekazał informację dot. możliwości skorzystania z propozycji wyjazdów organizowanych przez Zarząd O/Okręgowego PZERiI. Na zakończenie na wniosek Komisji Uchwał i Wniosków uczestnicy przyjęli program działania zarządu na okres nowej kadencji.

 

Tekst: Zbigniew Kania

Zdjęcia: Leopold Szarafiński

 

 

Aktualności: Bartodzieje

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl