POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

05 czerwca 2023
Miasto Bydgoszcz zaprasza 10 czerwca na VI Piknik Organizacji Pozarządowych na Wyspie Młyńskiej i do
28 kwietnia 2023
Piątek 10 marca 2023 r. był dniem wyborów nowego zarządu na nową kadencję w PZERiI
28 kwietnia 2023

Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze
członków Koła Osiedle Leśne PZERiI - 10.03.2023

Piątek 10 marca 2023 r. był dniem wyborów nowego zarządu na nową kadencję w PZERiI koło Osiedle Leśne. Spotkanie, w lokalu użyczonym przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, otworzyła ustępująca przewodnicząca koła Ewa Zbelicka, witając i kierując słowa podziękowania do przybyłych uczestników.

 

Podkreśliła, że jest to sprawdzian przed czekającym nas od jesieni maratonem wyborczym, takie małe święto demokracji. Zaapelowała o postawę proobywatelską, bo jeżeli nie pójdziemy do urn i nie wybierzemy przez głosowanie to nie możemy mieć potem pretensji na działanie rządzących.

 

Sprawne prowadzenie obrad objął członek koła – kol. Zbigniew Welenc, który po zapoznaniu delegatów i gości w osobach Przewodniczącego Odziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisława Tylickiego i Wiceprzewodniczącego Rady Osiedla Leśne Romana Janowskiego z programem zebrania, udzielił głosu kol. Ewie Zbelickiej celem przedstawienia sprawozdania z działalności koła i sprawozdania finasowego za 5. letnią kadencję.

 

Delegaci wyrazili swoją aprobatę na szeroko zreferowaną relację z bogatej oferty działania koła, poprzez głosowanie przyjęli  6 uchwał i zabierali liczny głos w dyskusji, w której również słowa do uczestników skierował gość Zdzisław Tylicki.

 

W wyniku jawnych wyborów, które po stwierdzeniu quorum zostały przeprowadzone w pierwszym terminie i po ukonstytuowaniu nowego zarządu koła Osiedle Leśne, przedstawiono nazwiska osób go tworzących tj; Ewa Zbelicka – przewodnicząca, Wojciech Wałęsa – sekretarz, Maria Żurawska – skarbnik i Halina Forusińska – członek. Delegatkami na Zjazd Okręgowy zostały Ewa Zbelicka i Maria Żurawska.

 

Tekst: Ewa Zbelicka
Zdjęcia: członkowie koła Osiedle Leśne

 

 

 

Zarząd Koła (od lewej): Halina Forusińska, Maria Żurawska, Ewa Zbelicka, Wojciech Wałęsa

 

Aktualności: Osiedle Leśne

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl