POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

24 kwietnia 2024
  INFORMACJA Przypominamy, że  dnia 1.05.2024 r. dyżur PZERiI Koła Nowy Fordon nie odbędzie się. Zapraszamy
10 marca 2024
Marzec to miesiąc, w którym są aż dwie okazje do świętowania, zarówno w gronie kobiet,
13 maja 2023

Walne zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze
bydgoskiego Koła PZERiI „Fordon”

W dniu 22.03.2023 r o godz.12.00 w klubie „ HEROS” odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Koła. Otwarcia zebrania dokonała Przewodnicząca Zarządu Koła Krystyna Suszczyńska, witając przybyłych członków Koła oraz Przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego PZERiI Pana Zdzisława Tylickiego. Przewodniczenie obradom po przegłosowaniu powierzono kol. Z. Tylickiemu. Przewodniczący zebrania  przedstawił porządek obrad i przystąpiono do jego realizacji.

 

Sprawozdanie z działalności  Koła w latach 2018 – 2023 przedstawiła przewodnicząca Zarządu Kola, która przedstawiła działalność Koła w okresie sprawozdawczym.  Po wysłuchaniu sprawozdania uczestniczący w zebraniu członkowie Koła przyjęli  jednogłośne Uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi za okres kadencji 2018 – 2022. Uczestnicy zebrania postanowili, że nowy zarząd Koła będzie pełnił obowiązki w 5-cio osobowym składzie. W wyniku przeprowadzonych jawnie wyborów wybrano 5- osobowy Zarząd  Koła, który ukonstytuował się następująco:

 

Przewodnicząca - Krystyna Suszczyńska

Vice przewodnicząca - Anna Ińska

Skarbnik - Barbara  Januszewska

Sekretarz - Krystyna  Świerczyńska

Członek zarządu - Barbara Lemańska

 

Wybrano również delegatów na Zjazd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy. Delegatami z ramienia Koła w Fordonie zostali Krystyna Suszczyńska , Barbara Lemańska, Jerzy Chudziej ,Jerzy  Gwizdała oraz Elżbieta Karwecka.

 

Następnie przystąpiono do dyskusji, która była bardzo żywa, zawierająca szereg propozycji oraz wnioski dla nowo wybranego Zarządu Koła, dotyczące pracy na okres nowej kadencji w latach 2023 – 2028.

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl