POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
12 sierpnia 2023

Wczasy w Mrzeżynie - 23.06.- 03.07. 23

Tekst i zdjęcia : Krystyna Suszczyńska

                 Mrzeżynoto dawna osada rybacka z portem ,  położona w woj. Zachodniopomorskim, w gminie Trzebiatów na Pobrzeżu Szczecińskim, u ujścia rzeki Regi. To tutaj w Domu  „Pastelowy” odpoczywała grupa 52 osób  członków PZERiI z Bydgoszczy. Dobre warunki, wspaniała pogoda, blisko do morza pozwoliły wczasowiczom na pełny relaks i wspaniały wypoczynek.  Dobry nastrój towarzyszył  wszystkim uczestnikom w czasie całego pobytu a wspaniała słoneczna i upalna pogoda pozwalała na kąpiele w morzu oraz korzystanie ze słońca. Piękne zachody słońca  można było oglądać codziennie wieczorami oraz spacerować brzegiem morza.

                    Na grillu  zorganizowanym przez dyrekcję ośrodka miło spędziliśmy czas przy muzyce, wspólnym śpiewaniu i tańcach na świeżym powietrzu. Było bardzo wesoło i to pozwoliło nam na pełny relaks, który był nam bardzo potrzebny i uśmiech gościł na naszych twarzach.

                   W trakcie pobytu w Mrzeżynie  odbywał się Festiwal Indii  na którym królowała muzyka i taniec, występy artystów, pokazy sztuk walki. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w organizowanych w porcie „Dniach Flądry”,  z możliwością posmakowania dobrej zupy rybnej i uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu żeglarskich piosenek i występach artystów tańca z ogniem. Niestety czas mijał  nam bardzo szybko i trzeba było wracać do Bydgoszczy.  Pełni wrażeń, pięknie opaleni i wypoczęci, w dobrych nastrojach wracaliśmy do domu.

Dziękuję całej grupie za wspaniałą atmosferę , dobre humory i wspólnie spędzony razem czas. Do zobaczenia w ramach innych wyjazdów i spotkaniach,

                                                       z pozdrowieniami Krystyna Suszczyńska

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl