POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Wycieczka do Warszawy

W dn. 23-24 lipca byłem opiekunem grupy, która zwiedzała Warszawę. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Zamek Królewski, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Katedrę św. Jana Chrzciciela, Rynek Starego Miasta, wojskowe Powązki. Po obiadokolacji i zakwaterowaniu się w hotelu O3 odbył się jeszcze przejazd i spacer po centrum Warszawy i Bulwarami Wiślanymi. Drugiego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Żydów Polski i wysłuchaliśmy części koncertu Chopinowskiego pod Jego pomnikiem oraz zwiedzaliśmy zespół pałacowo-parkowy, Łazienki. Wszyscy uczestnicy wycieczki , bez wyjątku byli pod wielkim wrażeniem po zwiedzeniu powyższych miejsc i obiektów. Wielu odczuwało zmęczenie, bo program był napięty, ale wszyscy wracaliśmy do domów weseli i radośni. Wszyscy też zasłużyli na pochwałę za punktualność na miejscach zbiórek, za życzliwość, otwartość i serdeczność. Z taką Grupą chce się jeździć. Dziękuję Panu Prezesowi Zarządu Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy za wyróżnienie, że mogłem opiekować się Tą właśnie Grupą. Bardzo zdyscyplinowana. Relacje z pilot Panią Magdą były więcej , niż poprawne, przyjacielskie. Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, ażeby ta wycieczka się odbyła.

 

Stefan Flisikowski

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl