POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

17 maja 2024
      Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: Paweł Węgrzyn Dzień 16 maja był dla prawie 80 seniorów dniem
13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
21 maja 2023

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

Sala "Pomorzanki" 21 lutego 2018 ledwie pomieściła członków Oddziału Rejonowego PZERiI w Więcborku. Odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze dla Oddziału i Zarządu wybranego 21 lutego 2013r.  Na tym ważnym dla wszystkich zrzeszonych seniorów zebraniu obecny był Burmistrz Waldemar Kuszewski, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Tomasz Siekierka, Przewodnicząca Rady Miejskiej Grażyna Sowińska-Witczak oraz Przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki, który został wybrany jako prowadzący zebranie. Ustępujący zarząd przedstawił sprawozdanie z 5-letniej działalności i w wyniku jawnych wyborów ukonstytuował się nowy Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Więcborku w następującym składzie: przewodnicząca : Zofia Najdowska (dotychczasowa, z 15-letnim stażem sekretarz); wiceprzewodnicząca: Danuta Kaplar ( z 5-letnim stażem zastępca); skarbnik: Anna Pawlikowska (dotychczasowa, z 15-letnim stażem); sekretarz: Danuta Wenderska; członkowie: Anna Sobecka, Edmund Borzych, Jan Szylka. Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Irenę Świerczyńską, Wandę Porazińską, Irenę Metzmacher. Spotkanie przebiegło sprawnie i z miłym akcentem pożegnalnym dla ustępującego zarządu oraz powitalnym -  dla nowej grupy, dla których nieobca jest praca na rzecz osób starszych. Długoletniemu, byłemu przewodniczącemu Kazimierzowi  Buławie odśpiewano "sto lat".

 

Tekst i zdjęcia: Zofia i Leon Najdowscy

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl