POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 maja 2024
Turnus w Mrzeżynie od 20 do 21 maja 2024r. Wspaniała atmosfera ,organizacja i pogoda. Podziękowania
21 kwietnia 2024
Zabawa zorganizowana na powitanie wiosny przez Zarząd PZERiI z Koronowa w Ośrodku ROVITA w Pieczyskach.
21 maja 2023

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Rejonowego w Koronowie

Dnia 30.03.2023r.odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze PZERiI  Oddziału Rejonowego w Koronowie. Przybyłych członków, delegatów i gości przywitała Przewodnicząca Urszula Franz. Na Przewodniczącego zebrania zaproponowano Zdzisława Tylickiego Przewodniczącego PZERiI Oddział Okręgowego w Bydgoszczy .Propozycję przyjęto jednogłośnie. Następnie Pan Przewodniczący Zdzisław Tylicki wręczył Pani Zofii Witkowskiej długoletniej członkini Koła PZERiI w Koronowie w uznaniu wybitnych zasług dla Związku tytuł Członka Honorowego a Pani Urszuli Franc Przewodniczącej Koła PZERiI w Koronowie Złotą Odznakę Związku za wybitne osiągnięcia.

 

Obie Panie podziękowały za wyróżnienia. Następnie Przewodnicząca Koła Oddziału Rejonowego w Koronowie złożyła sprawozdanie z działalności Koła za okres od 2018 do 2023 roku, z którego wynikało że pomimo trudności związanych z pandemią COVID-19 dużo się działo. Były organizowane turnusy wypoczynkowe i rehabilitacyjne, wycieczki krajoznawcze, wyjścia do kina i teatru a także spotkania okolicznościowe jak: Dzień Kobiet, Dzień Matki, spotkania opłatkowe oraz zabawy taneczne.

 

Jak wynikało ze sprawozdania Oddział Rejonowy w Koronowie liczy 277 członków w tym: Koło w Koronowie 204 członków ; Koło Wtelno 44 członków i Koło Mąkowarsko 29 członków.

 

Kończąc wystąpienie podziękowała za współpracę Przewodniczący Kół : Mąkowarsko - Mirosławie Bartosiewicz i Wtelno - Zenonowi Kopczyńskiemu oraz wszystkim członkom Kół.

 

Życząc jednocześnie dalszych dobrych wyników w pracy Rejonowego Oddziału PZERiI w Koronowie i zwróciła się do zebranych o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.

 

Udzielono absolutorium jednogłośnie. Była dyskusja nad sprawozdaniem oraz nowe propozycje działania dla Zarządu. Przystąpiono do wyboru członków nowego Zarządu. Propozycja aby nowy Zarząd składał się z 9 osób została przyjęta jednogłośnie.

 

Do nowego Zarządu Koła z sali  po głosowaniu wybrano 7 członków :Urszula Franz, Jadwiga Kowalewska, Bożena Berkowicz, Hanna Tylska ,Lucyna Zielińska, Bogusław Czarniak, Barbara Szreder oraz Przewodniczący Kół : Mąkowarsko - Mirosława Bartosiewicz i Wtelno - Zenon Kopczyński.

 

Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Bogumiła Kocieniewska, Beata Bobola, Maria Kępa.

 

Delegatami na Zjazd Okręgowy w Bydgoszczy zostali wybrani: Urszula Franz, Jadwiga Kowalewska, Zenon Kopczyński

 

Po ukonstytuowaniu się Zarządu i Komisji Rewizyjnej:

 

Zarząd: Urszula Franz - Przewodnicząca; Jadwiga Kowalewska -Zastępca; Bożena Borkowicz - Sekretarz ; Komisja Rewizyjna : Maria Kępa -Przewodnicząca ;Bogumiła Kocieniewska - Zastępczyni; Beata Bobola - Sekretarz .

 

Podjęto uchwały i wnioski na dalszą działalność. Na zakończenie Przewodnicząca Urszula Franc o nowej siedzibie Zarządu Koła w Koronowie ,która będzie się mieściła przy Placu Zwycięstwa 22 od 05.04.2023r.i czynna w środy i czwartki w godzinach 9 do 13.  Pani Przewodnicząca podziękowała wszystkim za przybycie i życzyła zadowolenia z dalszej wspólnej działalności.

 

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować Panu Burmistrzowi Patrykowi Mikołajewskiemu i pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Koronowo za dotychczasowe wsparcie naszego Związku a tym samym za udostępnienie sali sesyjnej i poczęstunek oraz za przydzielenie nowej siedziby Związku, dzięki czemu poprawią się warunki pracy.

 

Zenon Kopczyński

 

 

Aktualności: Koronowo

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl