POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

20 września 2023
- Wycieczka 4 dniowa do Kazimierza Dolnego, Nałęczów, Sandomierz, Lublin w dniach 09.05-12.05.23r. - Dziesięciu
21 maja 2023
W dniu 03.04.2023r. odbyła się wizyta w Domu Dziennego Pobytu "Życzliwa Przystań" w Inowrocławiu. Zarząd
21 maja 2023

25-lecie Koła PZERiI w Janikowie 

W dniu 7 października 2021r. Seniorzy z Janikowa w sposób uroczysty świętowali 25-lecie powołania i prowadzenia Koła Nr 5 w Janikowie, działającego na terenie Oddziału Rejonowego PZERiI w Inowrocławiu.

 

W spotkaniu oprócz członków Koła uczestniczyli również zaproszeni Goście, wśród nich Przewodniczący Zarządu Okręgowego Związku pan Zdzisław Tylicki, Starosta Powiatu inowrocławskiego pan Włodzimierz Figas, Burmistrz Miasta Janikowo pan Andrzej Brzeziński, reprezentujące Klub Seniora „Złoty Wiek” panie Teresa Kotyła i Wanda Majek, kierownik Dziennego Domu „Senior+” w Janikowie pani Agata Pyzik, Redaktor Tygodnika Powiatu Miast i Gmin w Inowrocławiu oraz przede wszystkim pani Krysia Nowakowska – Przewodnicząca Oddziału Rejonowego PZERiI w Inowrocławiu.

 

Wszystkich zebranych powitała przewodnicząca Koła pani Lubomira Guziołek w towarzystwie członków Zarządu Koła – pani skarbnik Urszuli Andrzejewskiej oraz pana sekretarza Ryszarda Olejnika. Następnie życzenia janikowskim Seniorom z okazji Jubileuszu złożyła p. Krystyna Nowakowska.. Pani Krystyna wraz z panem Zdzisławem Tylickim dokonali wręczenia odznaczeń związkowych nadanych przez Zarząd Główny PZERiI na wniosek Oddziału Rejonowego w Inowrocławiu:

- dużej Odznaki Honorowej PZERiI – pani Lubomirze Guziołek,

- małych Odznak Honorowych PZERiI pani Urszuli Andrzejewskiej oraz panu Ryszardowi Olejnik.

 

W dalszej części głos zabrali składając gratulacje  zarządowi i członkom Koła pan Burmistrz A. Brzeziński, pan Starosta W. Figas, panie z Klubu Seniora oraz pani Agata Pyzik, po czym Pani Przewodnicząca L. Guziołek w swoim wystąpieniu podsumowała działalność i osiągnięcia Koła w Janikowie, dziękując Burmistrzowi za okazywane wsparcie i dotacje, dzięki którym można było realizować ambitne plany. Przekazała też podziękowania pod adresem pani przewodniczącej O/Rejonowego za współpracę w rozwiązywaniu problemów i stałą opiekę w trudnych chwilach.

 

Osobne podziękowania złożyła pod adresem pani Danuty Dąbrowskiej za otrzymywaną pomoc dotyczącą organizacji spotkań, a także wszystkim członkom Koła, bo „bez Was nie byłoby nas”, a członkom z długoletnim stażem przynależności do Koła w Janikowie w imieniu Zarządu wręczyła skromne upominki.

 

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : Zbigniew Pyzik

 

 

Aktualności: Inowrocław

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl