POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz               Aktywnie działają seniorzy, członkowie Koła PZERiI ze Strzelna. Naprawdę
08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz                         W dniu 10 czerwca 2023r. zarząd Koła PZERiI w
08 listopada 2023

Atrakcyjne wyjazdy Seniorów
z Koła w Strzelnie.

Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz

                        W dniu 10 czerwca 2023r. zarząd Koła PZERiI w Strzelnie zorganizował dla swoich członków 1-dniową wycieczkę do Gołuchowa w wojew. wielkopolskim. 50-ciu uczestników wycieczki miało sposobność zwiedzenia tamtejszego Zamku, w którym mieści się dzisiaj oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu, a także muzeum leśnictwa, powozownia oraz piękne arboretum, jeden z najstarszych i największych ogrodów założonych w stylu angielskim. Wspaniale o przeszłych czasach, po których zostały te zabytki opowiadali nam bardzo sympatyczni przewodnicy. Po godzinach spędzonych na tym zamku i na tamtejszych obiektach oraz w otoczeniu pięknej przyrody, pełni wrażeń wracaliśmy do swoich domów. A w drodze powrotnej spożyliśmy wspólnie obiad. Z wypowiedzi uczestników wyjazdu słychać było wyrazy zadowolenia ze wspaniale spędzonego dnia.

                        W dniu 28 czerwca również 50-osobowa grupa seniorów ze Strzelna wzięła udział w zorganizowanym kolejnym wyjeździe, tym razem do Lichenia. W czasie tego pobytu mieliśmy okazję do zwiedzenia tamtejszej okazałej Bazyliki i innych obiektów znajdujących się na tym terenie. Uczestnicy wyjazdu w skupieniu, we własnych intencjach uczestniczyli w nabożeństwie. Wszyscy wrócili do swych domów zadowoleni z pobytu w Sanktuarium, podczas którego mieli okazję do wielu własnych przeżyć.

                        W okresie dni od 2 do 16 września 2023r. grupa emerytów Naszego Koła przebywała w Ośrodku Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym „Varsovia” w Międzywodziu. Podczas pobytu każdy z uczestników korzystał z 2 zabiegów leczniczych dziennie, zgodnie z zaleceniami lekarza, a Pani rezydent ośrodka organizowała nam różne zajęcia i wycieczki. Mieliśmy okazję odwiedzić tzw. miasto truskawkowe Koserow w Niemczech, byliśmy w Świnoujściu oraz w Kamieniu Pomorskim, gdzie zwiedziliśmy stare miasto, przystań jachtową, a ponadto w Katedrze wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu organowego z udziałem Pani sopranistki. Poza tym skorzystaliśmy z wyjazdu kolejką wąskotorową do Trzęsacza, a autokarem do Niechorza, skąd wracając – w Pustkowie widzieliśmy replikę Krzyża z Giewontu. Zorganizowano nam również Neptunalia, podczas których wspaniała atmosfera dała nam dużo radości. Podczas pobytu w ośrodku w Międzywodziu mieliśmy zorganizowane 2 wieczorki taneczne z muzyką na żywo. Niezależnie od organizowanych zajęć uczestnicy turnusu przebywali nad morzem, korzystając z plażowania, oraz ze spacerów itp. Sprzyjała nam wspaniała, słoneczne pogoda i bardzo ciepła aura. Zadowoleni z pobytu wszyscy uczestnicy wracali do domów z naładowanymi „akumulatorami”.

LICHEŃ

MIĘDZWODZIE

Aktualności: Strzelno

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl