POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz               Aktywnie działają seniorzy, członkowie Koła PZERiI ze Strzelna. Naprawdę
08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz                         W dniu 10 czerwca 2023r. zarząd Koła PZERiI w
08 listopada 2023

Wiadomości ze Strzelna, gdzie seniorzy nudy nie lubią.

Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz

              Aktywnie działają seniorzy, członkowie Koła PZERiI ze Strzelna. Naprawdę jest się czym pochwalić. Na przestrzeni bieżącego 2023 roku zarząd miejscowego Koła organizował wiele uroczystych spotkań, wyjazdów na wycieczki, a także na turnus wypoczynkowo – rehabilitacyjny. Ale po kolei :

W dniu 3 lutego br. odbyło się spotkanie seniorów zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka, wprawdzie z małym opóźnieniem spowodowanym trwającym remontem Sali w Domu Kultury, będącym tradycyjnym miejscem spotkań członków Koła, ale mimo tych trudności wszyscy świetnie się bawili przy kawie, ciastkach i dobrej muzyce.

Obchody Dnia Kobiet to również była okazja do wspólnego spotkania, z czego szczególnie zadowolone były Panie – członkinie Koła z możliwości spędzenia mile swojego święta w sposób uroczysty, w miłej atmosferze.

W dniu 3 kwietnia br. nastąpiło oczekiwane oficjalne otwarcie Sali w Domu Kultury - po remoncie kapitalnym. Była to uroczystość zorganizowana przez Dom Kultury, a udział w niej wzięli przedstawiciele władz Strzelna, przybyła też zaproszona Pani poseł Ewa Kozanecka oraz emeryci – członkowie Naszego Koła i emeryci zorganizowani w Stowarzyszeniu Eco Home. W miłej i przyjaznej atmosferze uroczyste spotkanie przy poczęstunku i muzyce na żywo przyniosło uczestnikom wiele zadowolenia.

Kolejną okazją do wspólnego spotkania i świętowania były obchody z okazji Dnia Matki, które zorganizowano w dniu 2 czerwca 2023r. Na spotkanie przybyli i uczestniczyli również Pan Burmistrz Strzelna i Pan Dyrektor Domu Kultury. Burmistrz w ciepłych słowach złożył wszystkim Matkom życzenia z okazji ich święta, po czym wystąpił Chór „Strzelnianki”, w którego składzie występują też Nasi członkowie Koła ze Strzelna, uświetniając swoim repertuarem spotkanie. Uroczystość upłynęła w bardzo miłej atmosferze, przy kawie i słodyczach oraz przy dźwiękach muzyki, ku zadowoleniu wszystkich uczestników.

Tegoroczny Dzień Seniora członkowie Koła PZERiI w Strzelnie obchodzili uroczyście w dniu 19 października 2023r. Spotkanie Naszych emerytów odbyło się w Sali Domu Kultury w Strzelnie, z udziałem Pana Burmistrza i Pana Dyrektora Domu Kultury. Nasze Koleżanki z Chóru „Strzelnianki”, chociaż same są Seniorkami, śpiewały dla swoich Koleżanek i Kolegów Seniorów, za co nagrodzone zostały wielkimi brawami. Pan Burmistrz w swoim wystąpieniu złożył Seniorom serdeczne  życzenia z okazji ich święta, podkreślając w ciepłych słowach, jak ważną pełnią Oni rolę w życiu. W miłej i serdecznej atmosferze, przy kawie ze słodkimi wypiekami i oprawie muzycznej przygotowanej przez Naszego Kolegę Stanisława Leśniowskiego, ku zadowoleniu uczestników, czas nam mile upłynął.

Omówienie wyjazdów organizowanych przez zarząd Koła PZERiI w Strzelnie - w odrębnej informacji.

      

Aktualności: Strzelno

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl