POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 marca 2024
Tekst:  Helena Firszt Zdjęcia:  Wojciech Gawr                    Żniński Oddział  PZERiI   zorganizował 6 marca 2024r spotkanie z
18 grudnia 2023
Tekst:  Helena Firszt Zdjęcia:  Wojciech Gawron      14 grudnia br. w  Restauracji „Parkowa”  przy ul. Szkolnej
11 marca 2024

Dzień Kobiet PZERiI w Żninie

Tekst:  Helena Firszt
Zdjęcia:  Wojciech Gawr

                   Żniński Oddział  PZERiI   zorganizował 6 marca 2024r spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Restauracji „Parkowa” przy ul. Szkolnej w Żninie.

Świętowanie Dnia Kobiet stało się już tradycyjnym wydarzeniem towarzyskim członków Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Żninie. Nasi seniorzy lubią się wzajemnie spotykać ,rozmawiać, bawić się i smacznie zjeść, a takie menu zapewnia im zawsze niezawodne  kierownictwo i obsługa restauracji „Parkowa” w Żninie.

W spotkaniu uczestniczyły 84 osoby, w większości były to Panie, ale nie zabrakło również przedstawicieli płci męskiej. Byli również zaproszeni goście :  Burmistrz Żnina Robert Luchowski oraz jego zastępczyni- Pani Halina Rosiak- Kozłowska.

Zebranych uczestników i zaproszonych gości powitał Przewodniczący Związku- Pan Janusz Derwich, który również złożył wszystkim Paniom, z okazji ich święta, serdeczne życzenia. Następnie głos zabrał Pan Burmistrz -Robert Luchowski, który w krótkich słowach podkreślił rolę kobiet w dzisiejszym życiu zawodowym i prywatnym oraz życzył Paniom niegasnącej energii i wszelkiej pomyślności.

Atmosferę spotkania uświetnił wodzirej i wokalista - znany i lubiany Andrzej Stawarz, który wraz z uczestnikami śpiewał popularne piosenki.

Śpiewy i wesołe rozmowy trwały kilka godzin. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali  drobne upominki.

Aktualności: Żnin

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl