POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 marca 2024
Tekst:  Helena Firszt Zdjęcia:  Wojciech Gawr                    Żniński Oddział  PZERiI   zorganizował 6 marca 2024r spotkanie z
18 grudnia 2023
Tekst:  Helena Firszt Zdjęcia:  Wojciech Gawron      14 grudnia br. w  Restauracji „Parkowa”  przy ul. Szkolnej
18 grudnia 2023

Spotkanie opłatkowe

Tekst:  Helena Firszt
Zdjęcia:  Wojciech Gawron

     14 grudnia br. w  Restauracji „Parkowa”  przy ul. Szkolnej w Żninie, miało miejsce spotkanie opłatkowe seniorów- członków Oddziału Rejonowego PZERiI w Żninie.

Przybyłych uczestników przywitał przewodniczący PZERiI w Żninie kol. Janusz Derwich, który w kilku zdaniach przybliżył zebranym atmosferę świąt, po czym wszyscy obecni wzięli opłatki do ręki i składali sobie nawzajem świąteczno-noworoczne  życzenia.

Na ten szczególny wieczór restauracja przygotowała smaczną wigilijną kolację; był barszcz, pieczony karp oraz pierogi z kapustą i grzybami.

Po kolacji, tak jak nakazuje tradycja, wszyscy śpiewali kolędy, co spowodowało, że  atmosfera i nastroje były iście świąteczne. Po godzinnym śpiewaniu kolęd obsługa restauracji zaserwowała nam kawę i smaczne ciasto.  

   Na dźwięk dzwonka  ucichł gwar rozmów przy stołach, a na sali pojawili się, w czerwonych czapeczkach, pomocnicy gwiazdora , którzy rozdali wszystkim drobne prezenty.

Seniorzy , zapewniając, że byli grzeczni przez cały rok, dziękowali za upominki. Spotkanie powoli dobiegało końca i wszyscy zadowoleni rozeszli się do domów.

 

Aktualności: Żnin

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl