POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

22 stycznia 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Tylicki           W dniu 11 stycznia 2024r. w siedzibie Koła Błonie
30 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Piotr Poczekaj                  21 listopada, ponad tygodniowym wyprzedzeniem Seniorzy spod znaku PZERiI
22 stycznia 2024

Sympatyczne Spotkanie Noworoczne Seniorów z Os. Błonie.

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Tylicki

          W dniu 11 stycznia 2024r. w siedzibie Koła Błonie przy ul. Broniewskiego 1 miało miejsce bardzo sympatyczne Spotkanie Noworoczne Seniorów, członków Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z bydgoskiego Osiedla Błonie.

           Gościem spotkania był przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI Zdzisław Tylicki, który podziękował Zarządowi Koła za zaproszenie oraz przekazał zebranym życzenia z okazji Nowego Roku, a korzystając z okazji poinformował o przyjęciu przez Zarząd O/O planu krajowych imprez wypoczynkowych na 2024 rok, o czym informuje już również Nasza strona internetowa. Złożył ponadto podziękowania Zarządowi Koła Błonie i Jego członkom za pracę w roku minionym, a specjalne  podziękowanie złożył Pani Ewie Osiewicz, która przez okres 6ciu lat pełniła funkcję przewodniczącej zarządu Koła Błonie, kontynuując swoją aktywność także w obecnej nowej kadencji jako zastępca przewodniczącego Koła. W dowód uznania Jej zasług Przewodniczący wręczył Pani Ewie pamiątkową paterę, co zostało przez członków Koła przyjęte brawami.

             Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, przy smacznej kawie oraz słodkim poczęstunku, między innymi przy torcie, którym Panie i Panowie Seniorzy zostali uraczeni przez Panią Ewę.

Aktualności: Błonie

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl