POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

20 września 2023
- Wycieczka 4 dniowa do Kazimierza Dolnego, Nałęczów, Sandomierz, Lublin w dniach 09.05-12.05.23r. - Dziesięciu
21 maja 2023
W dniu 03.04.2023r. odbyła się wizyta w Domu Dziennego Pobytu "Życzliwa Przystań" w Inowrocławiu. Zarząd
21 maja 2023

Uroczystości Senioralne w O/Rejonowym PZERiI Inowrocław 

W dniu 8 listopada 2019r. w Restauracji „Marianna” (przy Inofamie) odbyła się miła uroczystość związana z Obchodami Dni Seniora zorganizowana przez Zarząd Koła Nr 2 „Piast” PZERiI w Inowrocławiu.

 

W uroczystym spotkaniu Zarząd Okręgowy Związku reprezentował przewodniczący O/O Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki, który w swoim wystąpieniu podziękował uczestnikom za podejmowanie aktywnych działań na rzecz seniorów, życząc im jednocześnie miłej i owocnej pracy, przynoszącej zadowolenie zarówno adresatom tych działań tj. ludziom starszym oczekującym pomocy i wsparcia, jak również satysfakcji dla działaczy z efektów naszej pracy.

 

Korzystając z okazji p. Zdzisław Tylicki wraz z zaproszoną na uroczystość Przewodniczącą Oddziału Rejonowego w Inowrocławiu Krystyną Nowakowską, dokonali wręczenia odznaczeń związkowych przyznanych przez Zarząd Główny PZERiI - na wniosek Zarządu Oddziału Rejonowego.

 

Złotą odznaką Honorową PZERiI wyróżnionych zostało 9 członków Koła Nr 2 „Piast” : Janina Ciemna, Lidia Jagodzińska, Alicja Janiak, Irena Konieczka, Maria Kotecka, Anna Mucha, Barbara Rabiasz, Urszula Anna Turska oraz Janina Wróblewska. Zarząd Koła z tej okazji ufundował odznaczonym drobne upominki i wejściówki na Termy Inowrocławskie.

 

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, wymianie poglądów przy zastawionych stołach, a cała uroczystość zakończyła taneczną zabawą niemal 90-osobowej grupy uczestniczących seniorów.

 

Tekst: Zdzisław Tylicki

Zdjęcia: Zdzisław Tylicki i Halina Mikołajska

 

 

Aktualności: Inowrocław

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl