POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Jarosławiec III turnus

Wczasy w Jarosławcu 30.08 – 09.09.2022r, 44-osobowa grupa z Bydgoszczy zamieszkała w uroczym Hotelu „Holiday Home Spa”  Warunki noclegowe super, jedzenie jak wymarzone – śniadania i kolacja w formie bufetu a obiady serwowane. Każdy miał możliwość wyboru tego co lubi, a dla wyjątkowych smakoszy pozostawały jeszcze budki z ciepłą rybką we własnym zakresie.

 

W ramach pobytu gospodarz obiektu gwarantował 3 zabawy przy muzyce na żywo oraz ogrodowego grilla. O dziwo chętnych do tańca nie było zbyt wielu, pozapierwszym spotkaniem.  Ale Ci najbardziej spragnieni ruchu tanecznego poszli sobie w inne miejsca na te wygibasy.

 

Za to grupa była spragniona wspólnego przeżywania turystycznych doznań. Wybraliśmy się więc wszyscy do Muzeum Bursztynu z wyjątkową tam wystawą. Niektórzy z Nas pobawili się w szukanie bursztynu grzebiąc w piachu. Wybitni poszukiwacze wrócili z Muzeum z poważnym woreczkiem bursztynowego znaleziska.

 

Dużo wrażenie zrobiła wycieczka do skansenu „Stary Młyn” w Niecmierzu – wsi odległej ok. 5 km od Jarosławca. Pojechaliśmy tam Meleksem co też było atrakcją, bo morski wiatr rozwiewał  włosy.  Bardzo gorliwie zwiedzaliśmy wszystkie kąty Jarosławca, aby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Między innymi Latarnia Morska z 1818r o wysokości 33.3 m.

 

Udała się nam także wyprawa do Darłowa,  chociaż były spore kłopoty z komunikacją. Zwiedziliśmy Zamek Książąt Pomorskich niezwykle pięknie odrestaurowane miejsce pełne historii i wspomnień dawnych czasów.

 

Pobyt w Jarosławcu minął jak jedna chwila , zbyt szybko. Pogoda była też po naszej stronie piękna słoneczna i każdego dnia niespotykana plaża Dunaju a morze należało do Nas.

 

Wielu z Nas wróciło do Bydgoszczy z nadzieją na powrót w to urocze miejsce za rok

Dziękujemy !!!  Do zobaczenia.

 

Tekst i zdjęcia:  Anna  Bielawska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl