POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

02 maja 2024
Jarosławiec    4 wolne pokoje W  terminie  14 – 23.06.2024r  cena 1.600 zł 3  posiłki,   9
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
25 maja 2023

Jubileusz 50-lecia Oddziału PZERiI w Więcborku na XXVII Wieczorze Seniora

Wielka październikowa gala dla więcborskiej społeczności senioralnej już za nami. Było uroczyście, świątecznie, radośnie i smacznie. Piękna, nowa sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku przyjęła ok. 200 osób z przedstawicielami samorządu powiatowego, lokalnego, branżowego, instytucji i pani Poseł RP Iwony Kozłowskiej.

 

Święto Oddziału Rejonowego PZERiI w Więcborku  „Jubileusz 50-lecia powstania stowarzyszenia i XXVII wieczór Seniora” był dla uczestników i gości niezwykłym wydarzeniem, przygotowanym przez OR PZERiI przy pomocy wielu dobrych ludzi, instytucji, sponsorów. Był film o historii powstania oddziału, odznaczenia, wyróżnienia, podziękowania. Tegoroczną statuetkę „sowy” seniorzy wręczyli Burmistrzowi Waldemarowi Kuszewskiemu i Radzie Miejskiej w Więcborku za wspieranie i pomoc w realizacji działań stowarzyszenia, popularyzowanie planowanych przedsięwzięć.

 

Honorowe Odznaki PZERiI od Zarządu Głównego PZERiI w Warszawie otrzymali-- Dużą Odznakę: MGOPS w Więcborku, Urząd Gminy Sośno; Małą Odznakę-- Danuta Kaplar, Edmund Borzych, Jan Szylka. Dyplomy Uznania ZG PZERiI były dla Barbary Sobeckiej i Leona Najdowskiego.

 

Występy: orkiestry dętej MGOK, uczniów z obu szkół podstawowych, sekcji muzyczno – wokalnej z MGOK, zespołu muzycznego seniorów urozmaicały uroczystość. Podwieczorek z wielkim tortem i wspólna kolacja dodała sił do zabawy tanecznej przy muzyce DJ. Nad całością czuwała i prowadziła przewodnicząca OR PZERiI w Więcborku Zofia Najdowska przy pomocy wiceprzewodniczącej Danuty Kaplar.

 

Członkowie ZOR PZERiI w Więcborku z wielkim uczuciem zadowolenia słuchali słów, w których wyrażone były uznania dla ich pracy  na rzecz seniorów i rencistów  więcborskiej społeczności. Zwieńczeniem przyjemnych wrażeń była ozdobna patera od ZOO PZERiI w Bydgoszczy.

 

Tekst: Zofia Najdowska

Zdjęcia Paweł Węgrzyn

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl